Absolutním vítězem je OK POINT. Unikátní projekt ocenila porota ve Franchise roku

Franšízový projekt OK POINT zvítězil v prestižní soutěži Franchisa roku 2022. Prvenství v hlavní kategorii Franchisor roku získal koncept od Broker Consulting za vysokou kvalitu poskytovaných služeb a skvělé ekonomické výsledky.
Ok Pointy patří dlouhodobě mezi nejúspěšnější franšízové projekty na tuzemském trhu. Ilustrační foto: Broker Consulting

Obojí ocenila odborná porota České asociace franchisingu, která pořádala tuto soutěž již poosmé. Porotci vyzdvihli také výjimečný vztah Broker Consulting k franšízantům a veškerou podporu, která k nim od společnosti směřuje.

„Naši franšízanti mají u nás zajištěné unikátní a prvotřídní zázemí jako nikde jinde v Česku. První místo je nejenom vizitkou velkého úspěchu našich OK POINTŮ, ale především vyzdvihuje práci všech, kdo se na konceptu a jeho rozvoji podílejí,“ řekl po vyhlášení Jan Lener, ředitel odboru marketingu a komunikace Broker Consulting.

OK POINT. To je propojení finančních a realitních služeb na jednom místě, které nemá na našem trhu obdoby. Tento koncept oceňují nejenom stávající klienti, ale i ti nově příchozí, kterým se na OK POINTECH dostává komplexního řešení ve vlastních financích a realitách, ale i v zabezpečení nebo bankovních službách.

Splnění svých životních cílů. Zabezpečení dětí. Zajištění vlastního bydlení. Zhodnocení úspor. Větší jistota nebo třeba jen zorganizování měsíčního rozpočtu. Taková a další komfortní a efektivní řešení přináší Broker Consulting a pobočky OK POINT dlouhodobě svým klientům, navíc s výhledem na celoživotní péči. Veškeré služby se stále vylepšují a posouvají dopředu, a to i díky řadě softwarových řešení a aplikací.

Celková podpora, kterou u Broker Consulting franšízanti získávají, začíná u výstavby a zařízení pobočky pokračuje marketingovou podporou a opřít se mohou rovněž o právní, compliance a produktovém oddělení.  A tím to nekončí. Franšízantům je k dispozici speciální tým podpory, který o ně pečuje a podporuje jejich následovné podnikání.

„Být absolutním vítězem v prestižní soutěži je pro nás mimořádnou ctí a odměnou za naši práci a zároveň také velkou motivací do budoucna. Poděkování patří našim franšízantům a celému týmu podpory. Směřuje i nejvyššímu vedení Broker Consulting za důvěru, kterou jsme od něj před devíti lety dostali. Dík patří i odborné porotě a všem soutěžícím konceptům za utváření franšízového trhu v Česku,“ dodal k ocenění Radim Štantejský, projektový manažer OK POINTŮ a obchodní ředitel Broker Consulting.

OK POINTY patří dlouhodobě mezi nejúspěšnější franšízové projekty na tuzemském trhu. Potvrzuje to mimo jiné zisk prvenství v letošním ročníku soutěže. První místo v hlavní kategorii si Broker Consulting za OK POINTY odnesl letos poprvé, loni se ve stejné kategorii umístil na stříbrné příčce a získal i cenu poroty za podporu franšízantů.

Společnost Broker Consulting, provozovatel OK POINTŮ, momentálně pečuje o více než 700 000 klientů, o ty se starají také franšízanti na několika desítkách poboček.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Proč se zapsat do registru dárců kostní dřeně?

Každoročně onemocní v naší zemi stovky lidí včetně malých dětí leukémií, zhoubnými nádory, či těžkými útlumy krvetvorby a dalšími vážnými nemocemi, které jsou léčitelné pouze transplantací kostní dřeně. Bohužel v …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB