ActivePass: Dejte zaměstnancům dárek, ze kterého budou mít radost celý rok

Přemýšlíte o vánočním dárku, který by udělal radost opravdu každému ve firmě? Máme pro vás tip, který to splňuje. Navíc má ještě jednu velkou výhodu: Zaměstnanci si ho můžou užívat po celý rok. Tím dárkem je ActivePass, karta na sport a zábavu, která podporuje aktivní trávení volného času. Karta funguje jako permanentka a svému majiteli umožňuje každý den jeden vstup do jakékoli smluvní provozovny. Takže je to opravdu dárek, ze kterého budou mít zaměstnanci radost každý den v roce.

„Aktuálně je v nabídce ActivePassu přes 4 300 aktivit a více než 720 partnerů a každý měsíc počet provozoven roste o 30 %. Nejoblíbenější aktivitou a aktuálně nejnavštěvovanějším typem provozovny je mezi uživateli ActivePassu fitcentrum,“ říká Lukáš Pokorný, obchodní ředitel ActivePass, a doplňuje: „Mezi měsíci říjen a listopad jsme podle našich statistik zaznamenali největší nárůst zájmu uživatelů v kategoriích aktivit “Jóga a pilates” a “Bazény a sauny”. Zvýšený zájem byl také o únikové hry, laser game a paintball, což jsou aktivity spadající pod rozšířenou kartu ActivePass Plus.“

Nabídku ActivePassu pravidelně doplňují také sezonní aktivity. Z těch momentálně nových a zajímavých sezonních aktivit je to např. bruslení, nově v Ice Aréně v Tower Parku Praha (pod Žižkovskou televizní věží) a na mobilním kluzišti za Lužánkami v Brně, snowtubing ve ski areálu Severák v Janově nad Nisou, půjčovny lyží a snowboardů a slevy na permicích aktuálně ve ski areálech Tanvaldský Špičák, Severák a Bedřichov v Jizerských horách (Skiaréna Jizerky), nebo Hlubočky u Olomouce.

Uživatelé oceňují zejména širokou nabídku aktivit, které oslovují jak sportovce tak i nesportovce nebo zaměstnance s dětmi. „Kromě toho, že máme v U+ možnost v pracovní době využívat trenéra, chtěli jsme našim lidem dát možnost zorganizovat si aktivity různého typu i ve svém volném čase, což ActivePass nabízí nejen v rámci sportovního vyžití, ale i jiných teamových či rodinných aktivit,“ říká Lucia Patoprstá, HR manažerka společnosti U+ (Usertech).

Počet nových partnerů a provozoven akceptujících kartu ActivePass roste každý měsíc o 30 %. „Start spolupráce byl jednoduchý, připojila se čtečka a jeli jsme. První klienti se objevili hned ten den, a stále přibývají další. Klienti jsou s kartou spokojení, my také. Vše funguje bez problémů,“ popisuje partner ActivePassu Oldřich Rek ze Synergy Clubu na pražském Andělu. Klienti jsou nadšení hlavně z toho, že je nabídka široká a do nejbližšího fitka nebo bazénu to s kartou nikdy nemají daleko.

Pořízení ActivePassu do firmy je snadné. Prostě jen napíšete nebo zavoláte do ActivePassu, že máte o kartu zájem, a zástupci AP se o vše postarají. ActivePass nepožaduje žádné závazky nebo minimální plnění a výpovědní lhůta je jeden měsíc. Karta je navíc pro vás i pro vaše zaměstnance daňově výhodná: Jako zaměstnavatel z benefitu neodvádíte pojistné na sociální zabezpečení a zdravotní pojištění. Zaměstnanec tak díky tomu může získat až o 30 % víc než při vyplacení stejné částky ve mzdě.

Pak už jen zbývá, aby si zaměstnanci vybrali, o kterou variantu karty mají zájem: ActivePass využijí hlavně sportovci. Umožňuje vstupy do sportovišť od fitness center přes plavání nebo aerobik a skupinové lekce, sportoviště pro raketové sporty, až po kruhový trénink. Také s ní mohou relaxovat v saunách, wellness centrech, aquaparcích a věnovat se sezonním aktivitám. ActivePass Plus rozšiřuje možnosti o zážitkové a rodinné aktivity s dětmi. Kromě sportu tak nabízí i populární IQ parky, zoo, botanické zahrady, muzea, hrady a zámky, únikové hry, laser game, paintball, motokáry, farmy a mnoho další zábavy.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru