Adastra hlásí personální změny. Novým českým CEO bude Štěpán Kopřiva

Novým CEO Adastra Česká republika se stává Štěpán Kopřiva. Dosavadní generální ředitel Pavel Kysela se posouvá v rámci skupiny Adastra na pozici globálního COO. Změny ve vedení hlásí celá Adastra Group. Jejich cílem je výrazná globální expanze firmy. 
Štěpán Kopřiva (na snímku) pomyslné žezlo převezme od Pavla Kysely, který vedl českou Adastru posledních jedenáct let. Foto: Adastra

Kopřiva je spoluzakladatelem firmy Blindspot Solutions, která patří do skupiny Adastra a která  se zaměřuje zejména na využití umělé inteligence. Dosud v ní zastával post CTO, nyní se stává CEO Adastra Česká republika.

Pomyslné žezlo převezme od Pavla Kysely, který vedl českou Adastru posledních jedenáct let. Ten se v rámci skupiny posouvá na post globálního COO, kde zúročí své dvacetileté zkušenosti ve společnosti.

Kromě změn ve vedení české Adastry hlásí novinky také celá skupina Adastra. Globální pozici Chief AI Officer bude například nově zastávat dosavadní CEO Blindspot Solutions Ondřej Vaněk. Bude mít na starosti budování kompetence v oblasti využití umělé inteligence u zákazníků po celém světě.

Zavřít reklamu
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB