Adidas má v Praze největší prodejnu ve východní Evropě

Outletové centrum v pražských Štěrboholech otevřelo koncem září rozšířenou prodejnu značky Adidas. Jde o její dosud největší obchod v ČR, který je svou plochou současně také největším ve východoevropském regionu, informovalo centrum Fashion Arena Prague Outlet.
Outletové centrum v pražských Štěrboholech otevřelo koncem září rozšířenou prodejnu značky Adidas. Jde o její dosud největší obchod v ČR. Foto: Fashion Arena Prague Outlet

V rámci prodejen Adidas Factory Outlet spadá ta štěrboholská do konceptu Premium – zákazníci tak zde mohou oproti standartním pobočkám navíc nalézt řadu prémiových kolekcí jako Ivy Park, či Human Race.

Tento standard se zároveň vyznačuje nabídkou s vyšším podílem zboží s plnou velikostní řadou. Ve východní Evropě se prémiový koncept Adidasu nachází pouze dvakrát, jednou z nich je právě tuzemská pobočka v pražských Štěrboholech.

PSALI JSME:
Dominik Stroukal: Nepotřebuji si koupit NFT od Adidasu. Raději si koupím skutečné boty

Mimo rozšíření plochy obchodu o 200 m2 prošel obchod zásadní modernizací a digitalizací.  Značka tak bude ve sportovně laděném interiéru se zákazníky komunikovat i prostřednictvím desítek digitálních panelů a obrazovek, které jim mají pomáhat při orientaci v obchodě.

Současně se digitalizace systému promítla i do vnitřního fungování obchodu, který bude nyní daleko efektivnější a automatizovanější. Zásadní inovací prošly skladové procesy. Zaměstnanci mají díky speciální technologii nově přístup do celoevropského systému dostupnosti zboží přímo na obchodě.

PSALI JSME:
Jak se daří akciím Adidas ve stínu napětí mezi USA a Čínou?

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Firmy

V Aeru Vodochody proběhla „letecká svatba“

Ke klíčovému milníku ve výrobě nového českého proudového cvičného letounu L-39NG došlo v úterý v areálu Aera Vodochody. K „leteckému oltáři“ se dostavily trup a křídlo prvního sériového kusu. Jejich propojení je …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

„Lidé jsou jako přežraná lvice. Blahobyt jim vzal cíle i štěstí,“ říká Jágrův osobní kouč

Rozhovor
Od určité míry ekonomických parametrů pocit subjektivního štěstí a úspěchu přestane stoupat, a dokonce naopak začne klesat, říká v rozhovoru Marian Jelínek, sportovní psycholog a osobní kouč Jaromíra Jágra. Lidé podle něj chtějí cíl tak moc, že nemají problém podrazit kamaráda, ve jménu cíle a úspěchů vzít doping, podplatit tu či onu zakázku.

Vraťte mi moje peníze!

Poradna
Prý je to prakticky vyloučené. Ale vyprávějte to někomu, kdo se splete, přehlídne či překlepne a pošle peníze na …