Advokátní kancelář Noerr dále rozšiřuje svůj tým, novou posilou je seniorní advokátka Iva Bilinská

Pražská pobočka mezinárodní advokátní kanceláře Noerr pokračuje v rozšiřování svého týmu. Novoroční posilou se stala seniorní advokátka Iva Bilinská, která je expertkou na pracovní právo.
Iva Bilinská přichází do advokátní kanceláře Noerr z Deloitte Legal, kde od roku 2019 do konce loňského roku působila jako seniorní advokátka v týmu pracovního práva. Foto: Noerr

Iva Bilinská přichází do advokátní kanceláře Noerr z Deloitte Legal, kde od roku 2019 do konce loňského roku působila jako seniorní advokátka v týmu pracovního práva. Předtím deset let působila v advokátní kanceláři Allen & Overy.

Iva je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy a mezinárodních vztahů na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Právo studovala i na univerzitách v Helsinkách a v Düsseldorfu. Kromě češtiny hovoří plynně anglicky i německy.

„Pokračující rozšiřování pražského týmu je součástí naší růstové strategie nejen v České republice, ale i v rámci celého regionu střední a východní Evropy. Věřím, že odborné znalosti a zkušenosti Ivy Bilinské ohledně pracovního práva budou velkým přínosem pro naše klienty a jsme rádi, že ji můžeme v našem týmu přivítat,“ říká Barbara Kusak, řídící partnerka pražské kanceláře mezinárodní advokátní kanceláře Noerr.

Ve své současné praxi se Iva Bilinská zaměřuje na poskytování komplexního poradenství českým společnostem i nadnárodním koncernům v oblasti pracovněprávních vztahů, včetně zavádění flexibilních forem zaměstnávání, uzavírání pracovněprávních vztahů s vedoucími pracovníky, plánů odměňování zaměstnanců a benefitů, ale i elektronizaci vedení personální dokumentace.

Poskytovala například poradenství velké české automobilce v souvislosti s digitalizací a elektronickým podepisováním pracovněprávních dokumentů a významnému německému poskytovateli firemního softwaru v souvislosti s nastavením práce z domova.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Covid jako šance. Malí farmáři prodali více vína i bioproduktů

Analýza
Ve všeobecné vlně stížností mnoha firem, jak koronavirová pandemie negativně dopadla na jejich podnikání, existují i výjimky. Mezi ty překvapivé patří drobní zemědělci, kteří si i v tak těžké situaci dokázali poradit a v druhé vlně pandemie dokonce zaznamenali zvýšený zájem například o víno nebo bio lokální produkty.