Air Bank má nově představenstvo. A také novou zástupkyni zaměstnanců v dozorčí radě

Personálie
Air Bank pokračuje v personálních změnách. Novými členy představenstva Air Bank jsou Karel Horák, ředitel divize Péče o klienty, a Martin Popík, ředitel divize Řízení rizik. Banka o tom informovala v tiskové zprávě. Zaměstnanci banky si jako svou zástupkyni v tříčlenné dozorčí radě zvolili Martinu Šafaříkovou z divize Řízení rizik.
Zaměstnanci Air Bank si jako svou zástupkyni v tříčlenné dozorčí radě zvolili Martinu Šafaříkovou. Foto: Air Bank

Karel Horák působí v Air Bank jako ředitel divize Péče o klienty a odpovídá za řízení klientského portfolia a obchodních procesů, včetně pobočkové sítě a kontaktního centra. Martin Popík má v Air Bank jako ředitel divize Řízení rizik na starosti retailová, komerční, operační a tržní rizika.

Nové čtyřčlenné představenstvo Air Bank je následující: Předsedou představenstva je Michal Strcula (generální ředitel), dalšími členy představenstva jsou Pavel Pfauser (ředitel divize Finance), Karel Horák (ředitel divize Péče o klienty) a Martin Popík (ředitel divize Řízení rizik).

PSALI JSME:
Air Bank má nové ředitele divizí Péče o klienty, Řízení rizik a Marketing

Šafaříková působí v Air Bank jako vedoucí oddělení podpory klientských procesů. Do její gesce tak vedle schvalování úvěrů a hypoték spadají např. riskové procesy, správa pohledávek nebo součinnost s externími subjekty. Šafaříková v dozorčí radě banky zasedá společně s Radkem Pluhařem a Pavlem Rozehnalem, předsedou dozorčí rady.

Air Bank vstoupila na český trh 22. listopadu roku 2011, poté, co jí byla udělena bankovní licence Českou národní bankou dne 31. května 2011. Banka patří do skupiny PPF tragicky zesnulého miliardáře Petra Kellnera a je úzce propojena s úvěrovou skupinou Home Credit.

PSALI JSME:
Kellnerová je třetí nejbohatší Evropankou, ve světě je mezi ženami čtrnáctá

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB