Albert děkuje zákazníkům. Ve Sbírce potravin darovali v jeho obchodech 45 tun potravin pro potřebné

Přesně sedm desítek obchodů Albert po celém Česku se v sobotu zapojilo do jarní části desátého ročníku Sbírky potravin. V průběhu soboty darovali zákazníci trvanlivé potraviny ale i základní drogerii, které pomůžou doplnit sklady potravinových bank. V obchodech Albert tak pomohli 45 tunami.
Zákazníci darovali v prodejnách Albert 45 tun potravin a drogerie. Ilustrační foto: Albert

Nejvíce produktů darovali v Albertu v nákupním centru ve Štěrboholech. Všem zákazníkům za to patří velké poděkování. Albert již dříve podpořil potravinové banky mimořádnými dary. Na pomoc potřebným lidem i běžencům z Ukrajiny daroval od února do března potraviny v hodnotě 10 milionů korun.

„Rádi bychom poděkovali všem zákazníkům za účast na potravinové sbírce a také za to, že jim pomoc potřebným není lhostejná. Velký dík patří také našim zaměstnancům, potravinovým bankám, dobrovolníkům a dalším partnerům sbírky. Jsem také rád, že se nám každým rokem daří navyšovat potravinovou pomoc z našich prodejen, pro letošek jsme se zavázali darovat 2 300 tun. Věřím, že nezanedbatelnou byla i naše humanitární pomoc v hodnotě 10 milionů korun,“ řekl Jiří Mareček, ředitel komunikace obchodů Albert.

Albert pomáhá také v průběhu celého roku, kdy pravidelně daruje neprodané potraviny ze svých prodejen a reaguje i v krizových momentech.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB