Albert děkuje zákazníkům. Ve Sbírce potravin darovali v jeho obchodech 45 tun potravin pro potřebné

Přesně sedm desítek obchodů Albert po celém Česku se v sobotu zapojilo do jarní části desátého ročníku Sbírky potravin. V průběhu soboty darovali zákazníci trvanlivé potraviny ale i základní drogerii, které pomůžou doplnit sklady potravinových bank. V obchodech Albert tak pomohli 45 tunami.
Zákazníci darovali v prodejnách Albert 45 tun potravin a drogerie. Ilustrační foto: Albert

Nejvíce produktů darovali v Albertu v nákupním centru ve Štěrboholech. Všem zákazníkům za to patří velké poděkování. Albert již dříve podpořil potravinové banky mimořádnými dary. Na pomoc potřebným lidem i běžencům z Ukrajiny daroval od února do března potraviny v hodnotě 10 milionů korun.

„Rádi bychom poděkovali všem zákazníkům za účast na potravinové sbírce a také za to, že jim pomoc potřebným není lhostejná. Velký dík patří také našim zaměstnancům, potravinovým bankám, dobrovolníkům a dalším partnerům sbírky. Jsem také rád, že se nám každým rokem daří navyšovat potravinovou pomoc z našich prodejen, pro letošek jsme se zavázali darovat 2 300 tun. Věřím, že nezanedbatelnou byla i naše humanitární pomoc v hodnotě 10 milionů korun,“ řekl Jiří Mareček, ředitel komunikace obchodů Albert.

Albert pomáhá také v průběhu celého roku, kdy pravidelně daruje neprodané potraviny ze svých prodejen a reaguje i v krizových momentech.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Jak nepřijít o část dědictví?

Poradna
Délka dědického řízení se kvůli nízkému počtu notářů i covidovým karanténám v poslední době protáhla, u složitějších řízení až na půl roku. Autor poradny má čerstvou zkušenost s jednáním déle než dvouletým.