Aleš Korbel je novým obchodním ředitelem divize Home and Distribution ve Schneider Electric

Personálie
Od ledna nastoupil Aleš Korbel na pozici obchodního ředitele divize Home & Distribution do společnosti Schneider Electric. V rámci své role bude odpovědný za strategický rozvoj prodejních aktivit divize na tuzemském trhu, informovala firma v tiskové zprávě, kterou má redakce FAEI.cz k dispozici.
Aleš Korbel se od ledna stal novým obchodním ředitelem divize Home and Distribution ve společnosti Schneider Electric. Foto: Schneider Electric

Korbel bude aktivně spolupracovat s členy prodejního týmu, aby zajistil efektivní a dynamické fungování oddělení. Jeho úkolem je vést a rozvíjet prodejní tým v České republice, dosahovat stanovených prodejních cílů a zároveň identifikovat nové příležitosti pro další růst a expanzi v oblasti elektroinstalační techniky a řešení pro řízení domácností a domů.

Aleš Korbel je zkušený lídr a byznys manažer. Před svým příchodem do Schneider Electric zastával více než šest let pozici obchodního manažera pro oblast střední Evropy v rakouské společnosti Zumtobel Group, která je předním mezinárodním poskytovatelem komplexních osvětlovacích řešení.

PSALI JSME:
Václav Hrach se stal novým finančním ředitelem skupiny E.ON v České republice

Své manažerské dovednosti rozvíjel také ve společnostech Kingspan Insulation, což je výrobce moderních izolací a obvodových plášťů budov (2007–2017), dále pracoval také pro výrobce střešních oken Velux (2002–2007). Tyto pestré pracovní zkušenosti mu poskytly široký vhled do technologické branže a znalost obchodního trhu nejen v České republice.

Korbel vystudoval obor Management a řízení ve stavebnictví na Českém vysokém učení technickém v Praze. Je ženatý. Ve svém volném čase rád cestuje, sportuje, zajímá se o kulturu a nejnovější technologické trendy.

PSALI JSME:
Firma Energon Dobříš změnila název, logo a také má nového šéfa

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB