Alexandra Tomášková je novou CEO JRD Development

Novou CEO divize JRD Development je od letošního září Alexandra Tomášková, dosavadní generální ředitelka divize JRD Land. Nadále tak bude působit na obou postech. Funkci přebírá od Martina Svobody, který bude pokračovat ve vedení skupiny JRD Group.
Alexandra Tomášková je novou CEO JRD Development. Foto: JRD Development

Alexandra Tomášková, která dříve pracovala na vysokých manažerských postech ve společnostech Red Group, Skanska Property Czech Republic a JLL, zúročí v nové pozici své dosavadní bohaté zkušenosti s udržitelnou a šetrnou výstavbou.

V komerční divizi společnosti Skanska byla zodpovědná za řízení marketingu a pronájmu projektů, známých svým důrazem na udržitelnost, kvalitní architekturu, design a příjemné pracovní prostředí. Od roku 2018 zde navíc vedla celou českou a později i maďarskou divizi.

V realitně-poradenské společnosti JLL měla na starosti kancelářský sektor: Zabývala se zejména pronájmy, strategií pracovního prostředí, projektovým řízením a ESG poradenstvím.

„Obě divize – JRD Land i JRD Development – jsou svým zaměřením na akvizici pozemků a udržitelnou developerskou výstavbu úzce propojené. Věřím proto, že se mi podaří přispět k posílení jejich vzájemné synergie a růstu. Díky svým zkušenostem a know-how z realitního trhu a dlouholeté praxi v oblasti udržitelného developmentu se chci nyní ještě intenzivněji zaměřit na implementaci principů zdravého a šetrného bydlení do všech projektů JRD Development. Ta je již nyní lídrem v oboru úsporné rezidenční výstavby, a je tak pro mě velkou výzvou podílet se na jejím rozvoji,“ říká Alexandra Tomášková.

Alexandra Tomášková je absolventkou Slezské univerzity v Opavě, kde vystudovala anglickou filologii. Hovoří anglicky, francouzsky a německy. Mezi její zájmy patří rekreační sport (běh, lyžování, jóga) a cestování.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Na trh míří nová česká whisky Prádlo

Všechno má svůj čas a ty nejlepší věci musí pořádně dozrát. Ten správný čas právě nadešel pro novou českou whisky. Jmenuje se Prádlo a STOCK Plzeň – Božkov ji nově zařazuje vedle svých prémiových distribučních …

Hledání práce online: Tipy pro úspěch

Vítejte v digitálním věku, kde hledání práce online se stalo nejen běžnou praxí, ale i klíčem k úspěchu v kariéře. V tomto článku vám poskytneme užitečné tipy a triky, jak si zvýšit šance na úspěch při hledání práce …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Ekonomové: Letos už reálná mzda v Česku začne opět narůstat

Analýza
Reálné mzdy Čechům klesaly také v poslední loňském čtvrtletí. Dokonce mírně více, než se čekalo. Reálná mzda loni se v měsících říjnu až prosinci totiž meziročně snížila o 1,2 procenta. Analytici oslovení agenturou Bloomberg přitom ve střední hodnotě svých odhadů předpokládali propad pouze o 1,1 procenta.