Alexandria spouští investiční ofenzivu. Její zákazníci příští sezónu pojedou do nového

Prodej zájezdů z nových katalogů na léto 2019 zahájila tento týden cestovní kancelář Alexandria. Kromě tradičních a oblíbených stálic připravila pro své zákazníky celou řadu novinek. Navíc významně investuje do hotelové sítě Alexandria Club hotelů.
Nově postavený hotel Belvedere Alexandria Club bude mít kategorizaci ****+, nabídne služby all inclusive, moderní a prostorné pokoje, dva venkovní bazény, brouzdaliště pro děti, tobogán a skluzavky. Chybět nebude ani dětský klub a dětské hřiště, které spolu s amfiteátrem využije český animační tým. Foto: CK Alexandria

„Poslední sezóny pro nás byly velmi úspěšné, což nám umožnilo výrazně zainvestovat a naši nabídku významně posílit a vylepšit,“ říká marketingový ředitel CK Alexandria Petr Šatný. „V katalozích tak najdete celou řadu novinek, od nových destinací, přes rekonstruované hotely, jejichž kompletní renovaci spolufinancujeme, až po námi postavené zbrusu nové hotely,“ pokračuje. Tam, kde probíhají rekonstrukce, bude podle Šatného vše dokončeno ještě před začátkem sezóny, aby zákazníci mohli přijet do nového.

Že jsou jeho slova pravdivá, dokazuje již první pohled do katalogu s leteckými zájezdy. Nově si v něm lze vybrat letecký zájezd do Albánie, nepoznané, ale krásné a rychle se rozvíjející turistické destinace. Poprvé bude Alexandria vozit své zákazníky i na úchvatné španělské pobřeží Costa de Almería na jihovýchodě Pyrenejského poloostrova. Další novinky se týkají klubových hotelů Alexandria. Jejich počet se výrazně navýšil – přibyly nové hotely v Bulharsku, Řecku, Turecku, Španělsku, Itálii i již zmíněné Albánii.

Navíc dochází k významným investicím do vybraných hotelů. „Rozhodli jsme se zainvestovat do kvality a komfortu, které našim zákazníkům nabízíme. Spolufinancujeme stavbu dvou nových hotelů a rekonstrukci několika dalších v Bulharsku a na řeckých ostrovech Kréta, Rhodos, Korfu a Zakynthos,“ upozorňuje Šatný. V současné době je v Řecku poměrně složité financovat rozvoj za pomoci místních bank, a tak řeckým partnerům nabízíme možnost financovat zlepšení či stavbu hotelů z našich zdrojů,“ doplňuje.

Alexandria je první českou cestovní kanceláří, která spouští vlastní program financování rekonstrukce, dostaveb i celých staveb hotelů. Ty jsou následně využívány exkluzivně jejími zákazníky. Tuto taktiku v cestovním ruchu dosud uplatňují jen největší evropské společnosti.

Cestovní kancelář je součástí skupiny Alexandria Group, jež v Bulharsku tři hotely vlastní a další má dlouhodobě pronajaté a sama je provozuje. Mezi ně patří i hotel Hermes Alexandria Club v Carevu, který Alexandria postavila a slavnostně otevřela v roce 2008. V té době to byla největší česká zahraniční investice v oblasti cestovního ruchu. Hermes se nyní dočká nového vlastního aquaparku. Bude otevřen pouze pro jeho hosty, kteří jej budou mít zdarma.

Vizualizace nově postaveného hotelu Belvedere. Foto: CK Alexandria

Ještě významnější změna se týká nejstaršího hotelu v majetku Alexandria Group: Hotel Belvedere Alexandria Club v Primorsku bude zbourán a postaven úplně nově. „Chtěli jsme pro naše věrné zákazníky hotel zrekonstruovat, ale když jsme dali dohromady všechny požadavky, co chceme změnit, zlepšit a zvětšit, vyšel z toho úplně nový hotel,“ usmívá se majitel cestovky Alexandr Pavlov a dodává, že stavba je již v plném proudu.

Nově postavený hotel Belvedere Alexandria Club bude mít kategorizaci ****+, nabídne služby all inclusive, moderní a prostorné pokoje, dva venkovní bazény, brouzdaliště pro děti, tobogán a skluzavky. Chybět nebude ani dětský klub a dětské hřiště, které spolu s amfiteátrem využije český animační tým.

Ostatně české animační programy, které se v Alexandria Club hotelech staly obrovským hitem, začala před 12 lety Alexandria provozovat právě v Primorsku v hotelu Belvedere. „Ano, v Primorsku jsme před lety s českými animacemi začínali a jako první česká cestovka jsme animační zábavu představili českým zákazníkům v jejich jazyce. Věřili jsme, že to bude lákadlo, ale asi tehdy nikoho nenapadlo, že v létě 2019 budeme mít v nabídce již 33 klubových hotelů, v nichž bude pracovat přes 150 animátorů,“ dodává k novinkám v nabídce hotelů Petr Šatný.

Nejen do klubových hotelů navíc Alexandria nabízí letecký zájezd až pro dvě děti zcela zdarma. V nových katalozích ale nechybí ani další typy zájezdů, ať už jde o dovolenou bez dětí v tzv. Adult only hotelech, či Senior program 55PLUS pro dříve narozené. Alexandria tak vstupuje do další sezóny s opravdu nabitou nabídkou.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Jan Richtárik se stal majoritním vlastníkem CNC TVAR

Jan Richtárik, spoluzakladatel jedné z nejvýznamnějších evropských společností zabývajících se komplexním CNC velkoobráběním, CNC TVAR s.r.o. ze Stráže nad Nisou, se stal skrze mateřskou společnost jejím majoritním …

Cizinci staví bez oprávnění, úřady to neřeší

Na jednu stranu by se bez nich české stavebnictví neobešlo, na druhou za nimi zůstávají nekvalitní finální konstrukce, které se nezřídka musí složitě opravovat i v objektech, které už byly předány do užívání: Tak …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Devět z deseti rodičů dává dětem kapesné. Nejčastěji kolem pěti stovek měsíčně

Průzkum
Typické české dítě jako kapesné od svých rodičů dostává kolem 500 Kč měsíčně, rodiče mu je vyplácí pravidelně každý měsíc a nejčastěji v hotovosti. Vyplývá to z marketingového výzkumu, který si na téma rodinné finance u výzkumné agentury Kantar zadala Equa bank. Oceňujeme, že banka šetření neprezentuje jako „reprezentativní průzkum“, což při pěti stech respondentů činí řada jiných firem.

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru