Andrea Daňhelová od listopadu vede Swiss Life Select Reality

Personálie
Od listopadu stojí v čele společnosti Swiss Life Select Reality Andrea Daňhelová – dosavadní ředitelka provozu, právního a compliance. Vedení jedné z nejvýznamnějších realitních společností na českém trhu převzala od Jaromíra Maška, který firmu vedl od jejího založení v roce 2013. Firma o tom informovala v tiskové zprávě s tím, že Swiss Life Select Reality je dceřinou společností Swiss Life Select.
Vedení společnosti Swiss Life Select Reality přebrala Andrea Daňhelová od Jaromíra Maška, který ve společnosti působil přes deset let. Foto: Swiss Life Select Reality

Daňhelová působí ve společnosti Swiss Life Select Reality již osm let. Byla u zrodu právního oddělení a po krátké době převzala jeho vedení. V roce 2019 se stala ředitelkou provozu, právního a compliance Swiss Life Select Reality. Během svého působení zavedla ve společnosti řadu inovativních a technologických novinek, které výrazně posunuly kvalitu klientských služeb.

Její důraz na prosazování inovací byl v roce 2020 podtržen získáním ocenění Deloitte Legal Disruptors Awards, které je určené pro výjimečné inovátory v oblasti práva. V roce 2021 byla zařazena mezi TOP 100 žen česko-slovenského právního byznysu.

„Mým cílem je zaměřit se na inovace a technologický pokrok. Ty považuji za klíčové pro dynamický růst a udržení konkurenční výhody. Chci se soustředit na integraci technologických novinek a automatizaci procesů, aby naše služby neustále překonávaly očekávání klientů a zjednodušovaly práci našeho týmu,“ uvedla Andrea Daňhelová ke své nové pozici.

PSALI JSME:
Karel Šulc převzal vedení Swiss Life Select

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Český systém přijímaček tlačil žáky na střední školy, kam nechtěli

Analýza
Dosavadní systém přijímacích zkoušek na střední školy donutil žáky a jejich rodiče k tomu, aby si vybírali takové zařízení, kam se s jistotou dostanou – ovšem bez ohledu na zájem dítěte. Ukázalo to rozsáhlé šetření Národního institutu SYRI a Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a Středočeském kraji, jehož výsledky má redakce FAEI.cz k dispozici.