Andrea Daňhelová od listopadu vede Swiss Life Select Reality

Od listopadu stojí v čele společnosti Swiss Life Select Reality Andrea Daňhelová – dosavadní ředitelka provozu, právního a compliance. Vedení jedné z nejvýznamnějších realitních společností na českém trhu převzala od Jaromíra Maška, který firmu vedl od jejího založení v roce 2013. Firma o tom informovala v tiskové zprávě s tím, že Swiss Life Select Reality je dceřinou společností Swiss Life Select.
Vedení společnosti Swiss Life Select Reality přebrala Andrea Daňhelová od Jaromíra Maška, který ve společnosti působil přes deset let. Foto: Swiss Life Select Reality

Daňhelová působí ve společnosti Swiss Life Select Reality již osm let. Byla u zrodu právního oddělení a po krátké době převzala jeho vedení. V roce 2019 se stala ředitelkou provozu, právního a compliance Swiss Life Select Reality. Během svého působení zavedla ve společnosti řadu inovativních a technologických novinek, které výrazně posunuly kvalitu klientských služeb.

Její důraz na prosazování inovací byl v roce 2020 podtržen získáním ocenění Deloitte Legal Disruptors Awards, které je určené pro výjimečné inovátory v oblasti práva. V roce 2021 byla zařazena mezi TOP 100 žen česko-slovenského právního byznysu.

„Mým cílem je zaměřit se na inovace a technologický pokrok. Ty považuji za klíčové pro dynamický růst a udržení konkurenční výhody. Chci se soustředit na integraci technologických novinek a automatizaci procesů, aby naše služby neustále překonávaly očekávání klientů a zjednodušovaly práci našeho týmu,“ uvedla Andrea Daňhelová ke své nové pozici.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB