Blíží se uzávěrka soutěže Kanceláře roku

Registrace do soutěže Kanceláře roku, která oceňuje výjimečné kancelářské interiéry, jsou v plném proudu. Do 20. prosince 2018 můžete zaregistrovat vaši firmu a získat jedinečné ocenění, které vám přinese mnoho benefitů. Staňte se atraktivní pro své budoucí zaměstnance. Přihlašovat se můžete do devíti soutěžních kategorií.
Ilustrační foto: Prochazka & Partners

Pokud uvažujete o zapojení do soutěže Kanceláře roku, dlouho neotálejte. Možnost máte pouze do 20. prosince 2018, kdy je uzávěrka přihlášek do soutěže. V soutěži Kanceláře roku jsou každý rok oceňovány nejatraktivnější kancelářské prostory. Celkem devět hlavních kategorií doplňuje speciální cena v kategorii Environment Friendly, která posuzuje dlouhodobou udržitelnost prostor a jejich dopady na životní prostředí, a to jak při výstavbě, tak při samotném provozu kanceláří. Díky tomu je soutěž spravedlivější, navíc máte vyšší šanci na ocenění.

„Soutěž má hned dva významné cíle. Zaměstnavatel se může díky účasti v soutěži profilovat atraktivně pro své budoucí zaměstnance, a to díky investicím do prostor, ve kterých se zaměstnanci pohybují. Současně je naším cílem vyzdvihnout důležitost zvelebování pracovního prostředí, které je jedním z určujících prvků při výběru zaměstnání,“ říká Radek Procházka, Managing Partner společnosti Prochazka & Partners, která za projektem stojí, a dodává: „Právě motivování zaměstnavatelů k tomu, aby se tomuto tématu věnovali, je dalším z cílů soutěže.“

Interiéry hodnotí odborná porota z hlediska výjimečnosti a designu prostor. Dalšími kritérii jsou inovace, atmosféra prostředí a hlavně kvalita pracovního prostředí. Všechny kategorie propojuje zaměření na atraktivitu pracovních prostor a jejich příjemné prostředí, které má stále větší význam vzhledem k času trávenému v kancelářích.

Soutěž Kanceláře roku je vyhlašována společností Prochazka & Partners.

Více informací o soutěži najdete na stránkách www.kancelareroku.cz, kde je umístěn i registrační formulář do soutěže.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Pašerákem při návratu z dovolené

Poradna
Navštěvujete při návratu do vlasti na letišti duty free shop? Je k tomu několik důvodů. Nákupem beze cla, tedy oproti běžnému obchodu se slevou, si zkrátíte čekání. Zbavíte se zbytků cizí měny, kterou si z exotické dovolené nechcete vozit domů. A do třetice – nakoupenými potravinami si zpestříte dlouhé cestování letadlem, kde od posádky zdarma dostanete nejvýš pohárek vody.