Bottling Printing na Mezinárodním strojírenském veletrhu představí ŽLUTÉ LASERY

Na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně bude letos vystavovat společnost Bottling Printing, která se zabývá profesionálním značením a kódováním produktů a představí novinku ŽLUTÉ LASERY. Najít ji můžete u stánku číslo 37 v pavilonu E.

Bottling Printing plánuje rozšiřovat svoje portfolio o nové typy laserové technologie, které představí na Mezinárodním strojírenském veletrhu. „Rádi bychom více prorazili do automatizace a výroby jednoúčelových strojů. Založili jsme novou společnost ŽLUTÉ LASERY s.r.o. Tato společnost se bude zaměřovat na prodej svářecích a řezacích laserů,“ řekl Kamil Suchánek, ředitel společnosti Bottling Printing, která letos slaví 25 let na českém trhu.

Společnost vznikla v roce 1993 jako Bottling a zabývala se prodejem technologií především do lahvárenského průmyslu. Později označovala produkty datem výroby, spotřeby, čárovými kódy či etiketami. Dnes je vlajkovou lodí společnosti Volarik Capital a úspěšně funguje jak v Česku, tak i v Rumunsku a na Slovensku, kde slaví již 20 let na trhu.

VIDEO AD HERE

Společnost nyní nabízí ty nejlepší tiskařské technologie z Německa, USA či Velké Británie. Pomáhá firmám s výběrem vhodné technologie a ke všem tiskárnám poskytuje také rychlý autorizovaný servis.

Bottling Printing je členem investiční společnosti Volarik Capital, kterou založil v roce 2016 předseda správní rady Mike Volařík. Zastřešuje několik aktivit, kromě společnosti Bottling Printing také hotel Volarik, apartmány Volarik, Irish pub O´Hara, Volarik Capital Real Estate a Volarik Wine Investment. Společnost investuje jak v Česku, tak i v zahraničí.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Ze skládek teče kde co, říká šéf inspekce životního prostředí

Rozhovor
Šéf České inspekce životního prostředí Erik Geuss kroutí hlavou nad tím, že v Česku se stále umožňuje skládkovat domovní odpad. V rozhovoru pro portál FAEI.cz také vybízí, aby Češi byli méně lhostejní k tomu, kdo zajíždí s náklaďáky do lesů nebo zapadlých dříve zemědělských areálů. A není-li vaše domácnost či chata napojena na kanalizaci, vyvážíte, abyste neotravovali druhým třeba vodu ve studni?

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru