Bottling Printing na Mezinárodním strojírenském veletrhu představí ŽLUTÉ LASERY

Na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně bude letos vystavovat společnost Bottling Printing, která se zabývá profesionálním značením a kódováním produktů a představí novinku ŽLUTÉ LASERY. Najít ji můžete u stánku číslo 37 v pavilonu E.

Bottling Printing plánuje rozšiřovat svoje portfolio o nové typy laserové technologie, které představí na Mezinárodním strojírenském veletrhu. „Rádi bychom více prorazili do automatizace a výroby jednoúčelových strojů. Založili jsme novou společnost ŽLUTÉ LASERY s.r.o. Tato společnost se bude zaměřovat na prodej svářecích a řezacích laserů,“ řekl Kamil Suchánek, ředitel společnosti Bottling Printing, která letos slaví 25 let na českém trhu.

Společnost vznikla v roce 1993 jako Bottling a zabývala se prodejem technologií především do lahvárenského průmyslu. Později označovala produkty datem výroby, spotřeby, čárovými kódy či etiketami. Dnes je vlajkovou lodí společnosti Volarik Capital a úspěšně funguje jak v Česku, tak i v Rumunsku a na Slovensku, kde slaví již 20 let na trhu.

Společnost nyní nabízí ty nejlepší tiskařské technologie z Německa, USA či Velké Británie. Pomáhá firmám s výběrem vhodné technologie a ke všem tiskárnám poskytuje také rychlý autorizovaný servis.

Bottling Printing je členem investiční společnosti Volarik Capital, kterou založil v roce 2016 předseda správní rady Mike Volařík. Zastřešuje několik aktivit, kromě společnosti Bottling Printing také hotel Volarik, apartmány Volarik, Irish pub O´Hara, Volarik Capital Real Estate a Volarik Wine Investment. Společnost investuje jak v Česku, tak i v zahraničí.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Pro více úsměvů podporuje talenty s handicapem

Slavnostním představením talentů vyvrcholil 2. ročník projektu Pro více úsměvů. Jeho cílem je dlouhodobá podpora těch, kteří mají talent, ovšem v jeho naplnění jim brání zdravotní nebo sociální handicap.

Nadace Via učí mladé Dobro-druhy, jak pomáhat druhým

Nadace Via opět otevírá dobročinný program Dobro-druzi. Až 15 týmů dětí a studentů může uspořádat vlastní dobročinnou akci a nadace výtěžek zdvojnásobí 1:1 až do výše 20 000 Kč. Jen minulý rok se v rámci programu vybral víc než 1 milion Kč.

Společnost NG RE mění název na Natland Real Estate

Společnost NG RE ze skupiny Natland bude své další plánované projekty realizovat pod novým názvem Natland Real Estate. V investiční skupině bude nadále zajišťovat developerské projekty, které jsou pro ni jedny z …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru