Centrum vzorových domů je v Nehvizdech

Komfortní, a přitom dostupné bydlení lze zhlédnout na největší celoroční výstavě rodinných domů v Nehvizdech u Prahy. Společnost Canaba, největší dodavatel montovaných rodinných domů na klíč v České republice, zde nabízí energeticky úsporné domy moderní i klasické architektury.

“Vystavujeme zde šest vzorových domů, od bungalovu po moderní vícepodlažní vilu. Mladé rodiny si zde například mohou prohlédnout dům s cenou do 1,5 milionu korun. Užitečné tipy zde ale najde i náročnější klientela,” říká Eva Kafková, marketing manager společnosti Canaba.

Centrum vzorových domů je jediné svého druhu v republice. K vidění je zde například rodinný dům Classic City, který zvítězil v soutěži Dům roku 2015, i aktuální vítěz této ankety pro rok 2016 – rodinný dům Romance. Kromě pestré nabídky domů zde mohou návštěvníci spatřit i rozmanité styly interiérového designu, alternativy vnitřního zařízení, ukázky řešení zahradních úprav a okolí domu. Díky unikátní technologii se stavby vyznačují vysokou kvalitou, statickou pevností a neprůzvučností.

Moderní konstrukční systém Canaba minimalizuje cenu a současně urychluje výstavbu. Stavební prvky jsou navíc dostatečně variabilní, což umožňuje různá dispoziční řešení rodinných domů.
Za 25 let svého působení postavila Canaba v České republice přes 6000 rodinných a bytových domů za více než 14 miliard korun. Výstavba podle typu domu trvá 8 – 16 týdnů.

Centrum vzorových domů je otevřeno každý den od 10:00 do 18:00. Do Nehvizd se nejlépe dostanete po dálnici D11, exit 8. Adresa Centra: Třešňová 870, Nehvizdy. Vstup je zdarma a parkování je zajištěno v areálu centra.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Půjčit si od lidí, nebo od banky?

Půjčka od banky je stále tím prvním způsobem, který vytane lidem na mysli ve chvíli, kdy potřebují vyšší obnos. Hned za nimi zřejmě stojí půjčka od známých, která se obejde bez velkých úroků a zdlouhavé …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru