Centrum vzorových domů je v Nehvizdech

Komfortní, a přitom dostupné bydlení lze zhlédnout na největší celoroční výstavě rodinných domů v Nehvizdech u Prahy. Společnost Canaba, největší dodavatel montovaných rodinných domů na klíč v České republice, zde nabízí energeticky úsporné domy moderní i klasické architektury.

„Vystavujeme zde šest vzorových domů, od bungalovu po moderní vícepodlažní vilu. Mladé rodiny si zde například mohou prohlédnout dům s cenou do 1,5 milionu korun. Užitečné tipy zde ale najde i náročnější klientela,“ říká Eva Kafková, marketing manager společnosti Canaba.

Centrum vzorových domů je jediné svého druhu v republice. K vidění je zde například rodinný dům Classic City, který zvítězil v soutěži Dům roku 2015, i aktuální vítěz této ankety pro rok 2016 – rodinný dům Romance. Kromě pestré nabídky domů zde mohou návštěvníci spatřit i rozmanité styly interiérového designu, alternativy vnitřního zařízení, ukázky řešení zahradních úprav a okolí domu. Díky unikátní technologii se stavby vyznačují vysokou kvalitou, statickou pevností a neprůzvučností.

Moderní konstrukční systém Canaba minimalizuje cenu a současně urychluje výstavbu. Stavební prvky jsou navíc dostatečně variabilní, což umožňuje různá dispoziční řešení rodinných domů.
Za 25 let svého působení postavila Canaba v České republice přes 6000 rodinných a bytových domů za více než 14 miliard korun. Výstavba podle typu domu trvá 8 – 16 týdnů.

Centrum vzorových domů je otevřeno každý den od 10:00 do 18:00. Do Nehvizd se nejlépe dostanete po dálnici D11, exit 8. Adresa Centra: Třešňová 870, Nehvizdy. Vstup je zdarma a parkování je zajištěno v areálu centra.

Sdílet:
{{ comments.toggle_text }}

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Další z rubriky Tiskové zprávy

GDPR se blíží, v Česku o něm neví pětina firem

25. května 2018 vychází v platnost nové nařízení Evropské unie o ochraně osobních údajů neboli GDPR. V Česku ale pětina firem o novince neví nebo netuší, co pro ně znamená. To je vůbec nejhorší výsledek ze zkoumaných evropských zemí, na které se nařízení vztahuje. Jak vyplývá z aktuálního průzkumu EOS Group v 17 …

Platforma ELIIT chce vzdělávat sportovce v přípravě na sportovní důchod

Sportovní důchod zůstává pro vrcholové sportovce obrovskou výzvou. To platí v Česku i ve světě, a to včetně špičkových soutěží, jako jsou americká NFL nebo NBA. Podle některých zdrojů například čtyři z pěti hráčů amerického fotbalu do pěti let po ukončení kariéry vyhlásí osobní bankrot respektive zažijí výrazné …

Nejčtenější

Investiční životní pojištění: Běžní spotřebitelé vs. „podvedení klienti“

NázorTéma týdne
Je s podivem, že jsou to více než dva měsíce, co tuzemská média začala informovat o aktivitě „poškozených klientů“ pojišťoven v oblasti investičního životního pojištění (IŽP), ale žádné z nich se blíže nepozastavilo nad „modelovými příklady“, které na březnové tiskové konferenci představil Jiří Chvojka. Mluvíme o paní z Prahy, co měla sjednáno devět IŽP a o pánovi z Moravy, jenž vložil do finančního produktu, …
Rolovat nahoru