Česká ikona mezi likéry – vychutnejte si to nejlepší, co Bartida nabízí

Příběh značky Bartida se začal psát před 17 lety. Od té doby prošla velkým vývojem a její portfolio se pyšní pestrou nabídkou tradičních českých likérů a destilátů původní a originální receptury. Ať už je vaším favoritem peprmintově Zelená, lahodně krémový Vaječňák nebo třeba voňavá Griotka, s těmito likéry nikdy nešlápnete vedle. Co se skrývá za úspěchem této značky? A jak to, že jsou její výrobky stále bezkonkurenční?
Ikonickým produktem značky Bartida je Čechy milovaná Griotka. Ilustrační foto: Stock Plzeň-Božkov

Značka Bartida byla založena v roce 2006 a od té doby je jejím hlavním motivem stavět nejen na tradici, ale i snaha posouvat své produkty každým dnem o krok dále. Díky pečlivě vybraným surovinám té nejvyšší kvality, promyšlenému a neuspěchanému postupu, a hlavně generacemi prověřeným recepturám, vznikají originální a vysoce kvalitní výrobky s příběhem.

Představme si českou klasiku – Bartida Zelená. Tento peprmintový likér postavil základy úspěšného portfolia Bartida Original a sklízí úspěchy dodnes. A není divu. Zelená od Bartidy se totiž pyšní přírodními výtažky z máty peprné a jemnou mentolovou chutí, kterou doplňuje výrazné peprmintové aroma.

Díky „zelenému“ úspěchu se postupně začalo portfolio značky rozrůstat o nové přírůstky. Například o výjimečný Bartida Vaječňák, který vyniká svou bohatou chutí a hustou konzistencí, která vznikla spojením vysokého obsahu vaječných žloutků s kvalitním třtinovým destilátem a malt whisky.

Zajímavostí tohoto likéru je to, že ačkoliv původně vznikl jako dárek pro zákazníky, právě díky své vysoké kvalitě a charakteristické chuti se stal natolik oblíbený, že se rozhodlo ho uvést na trh a zařadit jej do stálé nabídky.

Ikonickým produktem značky Bartida je také Čechy milovaná Griotka. Hustý tmavě červený nápoj nabízí vybalancovanou sladkokyselou chuť zralých višní, svěží ovocnou vůni, a navíc obsahuje i nízký dvacetiprocentní obsah alkoholu. Kromě těchto tří ikonických likérů nabízí Bartida ve svém portfoliu i dalších pět druhů likérů a čtyři skvělé pálenky a další alkoholické nápoje.

Každý nový produkt byl uváděn na trh s ohledem na spotřebitelské preference a celé portfolio značky se budovalo postupně tak, aby stále zůstal důraz na kvalitu a výjimečnou chuť, které jsou pro ni charakteristické. Jedno je ale všechny spojuje. Poctivá výroba, léty prověřené tradiční recepty, vysoce kvalitní ingredience a snaha neustále se posouvat kupředu.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB