Česká pobočka mezinárodní farmaceutické skupiny Stada přivítala do svých řad Richarda Kopse

Česká pobočka mezinárodní farmaceutické skupiny Stada, která celosvětově zaměstnává přes 12 000 lidí, přivítala do svých řad Richarda Kopse (36) na pozici Compliance/Legal Manager. Jeho úkolem je poskytovat podporu a poradenství v rámci realizace firemního Compliance programu, nástroje komplexního řízení rizik, jež souvisí s právními předpisy a úkony. 
Richard Kops přichází do skupiny Stada se čtrnáctiletou profesní zkušeností. Foto: Stada

„Udržení důvěry a dobrého jména je společnou odpovědností všech zainteresovaných. Proto je obzvláště důležité, aby všichni zaměstnanci i obchodní partneři jednali nejen v souladu s psaným právem, ale i férově a plně transparentně,“ informoval Richard Kops naši redakci.

Do oblasti jeho působnosti spadá nastavení interních pravidel v souladu s právními předpisy pro farmaceutické odvětví a zároveň odpovědným a etickým jednáním dle firemních hodnot. Jeho oddělení poskytuje napříč společností poradenství k aktuálním právním záležitostem, nové legislativě a dalším výzvám, kterým čelí farmaceutický sektor i podnikatelé obecně.

Richard Kops je absolvent Karlovy univerzity v Praze a přichází do skupiny Stada se čtrnáctiletou profesní zkušeností. Jako právník i manažer pracoval pro organizace ve veřejném zdravotním pojištění a finančním sektoru, jako jsou například Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Česká pojišťovna (Generali) nebo ČSOB Asset Management.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB