Českou pobočku i vývoj ve společnosti Vendavo nově povede Jacob Ringler

Podniky, jako třeba Ford, či Emerson, Medtronic, GAF a AmerisourceBergen, spoléhají na to, že jejich komplexní komerční procesy řídí, optimalizuje a digitalizuje společnost Vendavo. Tento přední světový poskytovatel řešení pro správu a optimalizaci cen pro výrobní a obchodní společnosti, nyní jmenoval Jacoba Ringlera šéfem vývoje a zároveň ředitelem českého zastoupení.
Jacob Ringler povede českou pobočku i vývoj ve společnosti Vendavo. Foto: Vendavo

Ve své nové roli bude Jacob Ringler (44), rodák z kanadského Vancouveru, odpovědný za řízení vývojových týmů, které vedle České republiky sídlí i ve Švédsku a v USA, kde je hlavní sídlo společnosti, informovala společnost v tiskové zprávě.

Během své dosavadní kariéry se Ringler věnoval zejména budování a řízení výzkumných a vývojových pracovišť významných světových technologických značek. Ve své nové roli se bude věnovat kromě vedení místního zastoupení firmy i mentoringu, koučování, náboru talentů, profesnímu rozvoji inženýrů i řízení inovací.

V Praze vybudoval a vedl úspěšné R&D centrum firmy Pure Storage, které podpořilo expanzi firmy v regionu EMEA. Působil i jako ředitel ve společnosti SAP Concur pro Českou republiku a šéf globálního mobilního vývoje tamtéž. Kromě toho v průběhu posledních více než 15 let zastával i další vedoucí a konzultační role.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB