Čeští smolaři v zahraničí

Pokud se chcete zasmát cizímu neštěstí, jste na správném místě. Tímto článkem totiž volně navazujeme na včerejší kuriózní hlášení klientů pojišťoven. Se svou trochou do mlýna totiž přispěla i ERV Evropská pojišťovna a v závěru roku nám do redakce poslala celou sbírku toho, co všechno se loni během cestování v zahraničí přihodilo jejím klientům.
Jezdit na tobogánu, kde není dost vody, končí bolestivými poraněními. Přesvědčily se o tom vloni tři mladé Češky v Bulharsku. Ilustrační foto: Pixabay.com

Zřejmě největší smolařkou byla v roce 2021 žena, která musela zrušit dovolenou hned po jejím nákupu, protože si ještě v pobočce cestovní kanceláře, kde zájezd koupila, zlomila nohu v kotníku, když přehlédla schod.

Podobně – také nikam neodcestoval –, ale z jiných důvodů na tom byl muž, který chtěl stornovat zájezd, protože omylem poslal peníze na jiný účet. I když peníze získal zpět, na dovolenou už odletět nechtěl. Špatné číslo účtu pro něj bylo jasným znamením, že nemá nikam cestovat.

PSALI JSME:
„Žádám o shovívavost. Tchýně mi to už spočítala!“ Aneb Kuriózní hlášení klientů pojišťoven

Pojišťovna vloni zaregistrovala i několik dvojnásobných smolařů. Jeden z jejích klientů si při snowboardingu v Itálii při pádu vyhodil rameno. Po odborném ošetření v blízké nemocnici se vrátil do penzionu, kde následujícího dne uklouzl na schodech a rameno si vykloubil znovu. Celá procedura s ošetřením se tak opakovala.

Další násobnou smolařkou se během letní dovolené v Řecku stala žena, které se během opalování na pláži podařilo hned dvakrát přisednout čmeláka, který ji pokaždé píchnul do hýždí. Prvotní ošetření místní pálenkou nestačilo a popíchané místo napuchlo, takže klientka musela na další píchnutí – tentokrát injekcí.

PSALI JSME:
Kuriózní hlášení klientů pojišťoven: Kroupy jako důkaz pro likvidátora uschovala v mrazáku

Bolestivá poranění na pozadí – a také a loktech – si během dovolené v Bulharsku loni přivodily také tři mladé ženy z Česka. Pracovník hotelového aquaparku je vpustil na tobogán, ale bohužel tam nebylo dost vody…

Pata a Mata v jedné osobě pak připomíná klient pojišťovny, který na dovolené v Bulharsku během spánku roztrhal deku, jíž byl přikrytý a navíc poškodil i židli. Když se ji následně pokoušel opravit, zničil ji ještě více.

PSALI JSME:
Zloděj vtipálek: „Sdílená auta teď frčí,“ houkl na majitele auta a odjel. Aneb Kuriózní hlášení klientů pojišťoven

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Pojištění

Změny v povinném ručení se dotknou i vás

Kdo si myslel, že jsme si všechny změny v legislativě odbyli se začátkem roku, měl by zbystřit. S dubnem nám do života vstupují nová nařízení ohledně povinného ručení. Povinnost se rozšiřuje na více druhů vozidel, …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB