Chytřejší spoření se sazbou 2,0 % p. a. pro stávající i nové zákazníky. Každý měsíc si mohou na dvě procenta uložit až 300 000 Kč

ING Bank připravila férovou kampaň v rámci svého spořicího účtu s názvem Chytřejší spoření. Úrokové sazby 2,0 % p. a. na každou nově vloženou korunu do 300 000 Kč si mohou až po dobu 6 měsíců užívat nejen noví, ale i stávající klienti ING Bank. Nabídky lze využít jednorázově, opakovaně nebo pravidelně zasíláním pravidelných plateb.
Ilustrační foto: ing.cz

ING Bank tak dává jasný signál všem: spoření je zpět. Spoření se znovu vyplácí komukoliv, a i drobnější vklady, pokud jsou ukládány pravidelně, mohou ve výsledku střadatelům pomoci dosáhnout vytyčených cílů.

„Vážíme si našich stávajících klientů, a proto nabídka míří i na ně. Díky Chytřejšímu spoření lze při jakýchkoli pravidelných vkladech do 300 000 Kč měsíčně jednoduchou cestou dosáhnout na jedno z nejvyšších zhodnocení na trhu. A to bez jakýchkoli poplatků či povinnosti mít u nás další účet nebo jiný produkt,“ uvádí Radek Sedlář, ředitel retailové sekce ING Bank ČR.

Začít spořit nemůže být jednodušší

Zapojit se lze kdykoli v průběhu kampaně. On-line založení a provoz spořicího konta je zcela bez poplatků, a to i při jeho případném zrušení. Jedinou podmínkou pro zúročení sazbou 2,0 % p. a. je, aby byl zůstatek na ING Kontu rovný nebo vyšší než zůstatek k 31. 1. 2019. Novým klientům se úročí dvěma procenty všechny uložené peníze do výše 300 000 korun měsíčně.

„Kampaň probíhá v měsíčních cyklech až do odvolání. Využít ji lze i vložením jednorázového vkladu. Zapojit se můžete i opakovaně do více cyklů. Každý cyklus kampaně končí poslední den měsíce, v němž byl zahájen a kdy byla připsána transakce. Zhodnocovat 2,0 % p. a. se budou peníze, které převyšují zůstatek z konce předchozího měsíce. Nerozlišujeme nové a stávající klienty, zvýhodňujeme všechny nové peníze, které k nám vloží,“ dodává šéf retailu ING Bank ČR Radek Sedlář.

Zvýhodněné spoření bez omezení

Částka, která podléhá měsíčnímu zvýhodněnému úročení, je vypočtena jednoduchým způsobem. Jedná se o kladný rozdíl financí připsaných na ING Konto a částek z něj vybraných. Na tuto zvýhodněnou sazbu vznikne nárok už od prvního dne následujícího měsíce, kdy se monitoruje tato nově vložená částka a zohledňuje se její aktuální výše. K připsání úrokového bonusu poté dochází do 10. dne měsíce následujícího. Úrok ve výši 2 % p. a. se každý měsíc vztahuje k částce nejvýše 300 000 Kč. Pokud jste si dodnes spořili jinde, můžete své rezervy postupně převádět k ING Bank, čímž maximalizujete zhodnocení peněz ve všech cyklech.

Bonusový úrok je vždy do 10 pracovních dnů po skončení měsíce připisován na ING Konto. Zhodnocená částka je klientům i nadále plně k dispozici a můžou ji tedy kdykoliv vybrat. V případě výběru jsou peníze odčerpány nejdříve z částky se zvýhodněným úročením z nejnovějšího klientem využívaného měsíčního cyklu. Odčerpání části finančních prostředků zhodnocení zbývajícího vkladu nezruší. Pozor je třeba dávat jen na pokles finančního objemu konta pod výši ke dni 31. 1. 2019. I to však lze napravit opětovným překonáním této hladiny zůstatku.

Chytřejší spoření jednoduše a přehledně:

  • Neplatíte vůbec žádné poplatky – za zřízení, správu, transakce ani za zrušení účtu
  • Peníze vám jsou kdykoli k dispozici
  • Každý měsíc možnost vložit nových až 300 000 Kč na 2 % p. a. na 6 měsíců
  • Akční nabídka platí pro stávající i nové klienty až do odvolání
  • Účastnit se kampaně můžete po celou dobu trvání, ale i jednorázově
Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Ondřej Synek se stal novou tváří skupiny AXA

Veslař, olympionik a několikanásobný mistr světa Ondřej Synek se stal oficiálním partnerem a tváří skupiny AXA Česká republika a Slovensko, která tak v Česku a na Slovensku posiluje svůj globální positioning …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru