Čistou naftu bez biosložek lze natankovat i u dalších čerpaček, píší čtenáři

Čistou naftu bez biosložek lze celoročně a celoplošně natankovat v síti stanic EuroOil a KM-PRONA. Redakci FAEI.cz to napsali motoristé v reakci na článek, který diskuzi o biosložkách v naftě otevřel a upozornil, že čistou naftu má vždy ke konci roku například čerpací stanice Avia v Dobřichovicích. Za reakce našim čtenářům děkujeme.
Kde lze celoročně a celoplošně natankovat čistou naftu bez biosložek? Čtenáři FAEI.cz se podělili o své znalosti. Ilustrační foto: Pixabay.com

„EuroOil mi doporučili tankovat ve značkovém servisu, což teda činím a na účtence za platbu stojí vždy psáno nafta bez bio složky,“ napsal FAEI.cz Zdeněk Bubeník z Přerova. A další čtenář se přidal: „Jezdím k nim tankovat pravidelně a jde to poznat i na chodu motoru. EuroOil má taky Appku, kde má i informace o naftě.“

Tomáš Matějíček potvrzuje, že naftu bez biosložky je možné koupit na všech čerpacích stanicích EuroOil po celý rok a už standardně několik let.

Čtenáři zmiňují i další pumpy. „KM-PRONA má po republice přes 50 čerpacích stanic a prodává celoročně arktickou naftu, která je podle zákona bez biosložky. Přes dvacet let jsem u této firmy pracoval,“ napsal Jan Hanus.

„Tankuji v Ústeckém kraji čistou naftu bez biosložky celoročně na čerpací stanici ELP Židovická 179 ve statku v Libčevsi anebo síť stanic Vendis & V, konkrétně adresa Dřemčice 86,“ popisuje Zdeněk Doležal.

V Bohumíně je to podle motoristy Pavel Maštalíře čerpací stanice Transeurope. Čtenáři zmiňují i některé stanice v síti Eurobit.

„Souhlasím s tím, že biosložky jsou jak v naftě, tak i v benzínu naprosto zbytečné. Stal se z toho čistý byznys,“ míní čtenář Jaromír Holeček.

PSALI JSME:
Sen motoristy: Čistá nafta bez biosložek. V omezeném čase a někde ji lze stále natankovat

Zavřít reklamu ×
  1. Pisálek neví,co je to „arktická nafta“ , asi by hodně zíral,kolik arktická nafta stojí pěněz a pochybuji,že by byl ochoten tu cenu zaplatit.

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Motorismus

Co jste si od moře přivezli? Pokutu!

Mávat nad tím rukou se rozhodně nevyplácí. Kdo dostane v zahraničí pokutu, nejčastěji za dopravní přestupek, měl by se snažit ji zaplatit co nejdříve. Tedy hned na místě oprávněné úřední osobě v hotovosti nebo …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB