CONOTOXIA se stává partnerem české fotbalové asociace

Jedna z nejrychleji se rozvíjejících evropských značek, Conotoxia, se stala novým partnerem české fotbalové reprezentace. Největší polská soukromá společností se stala oficiálním partnerem týmu v oblasti převodů peněz, plateb, směnných kurzů a forexu.

„Jsme inovativní společnost poskytující širokou škálu finančních služeb ve 30 evropských zemích. Tato dohoda s českou fotbalovou reprezentací je důležitou součástí marketingové kampaně, kterou jsme plánovali pro Českou republiku,“ uvedl Marcin Pioro, majitel společnosti Conotoxia Holding Group.

Conotoxia získala právo používat označení „Oficiální sponzor českého fotbalové reprezentace“. Logo Conotoxia bude součástí marketingové komunikace FAČR. Víceletá dohoda umožňuje společnosti prezentovat svou značku během fotbalových zápasů na LED panelech a na stadionech. Navíc Conotoxia získala právo užívat fotky hráčů národního týmu v globálních marketingových kampaních.

„Sledujeme nejdynamičtější značky na mezinárodních trzích. Jsme potěšeni, že se Conotoxia stala oficiální součástí českého národního týmu na řadu let. Doufáme, že tato dohoda pomůže našemu týmu k úspěchu nejen v nadcházejících bitvách Ligy národů, ale také v boji o účast na EURO 2020,“ řekl Martin Malík, předseda FAČR.

Jedná se o další mezinárodní dohodu podepsanou společností Conotoxia. Minulý týden společnost oznámila smlouvu o partnerství s národním týmem a fotbalovou asociací Walesu. Společnost byla také globálním sponzorem loňského UEFA EURO U21. Kromě toho je Conotoxia prvním evropským partnerem basketbalistů Chicago Bulls. V roce 2015 podepsal tým NBA smlouvu se společností na dobu 7 let.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Část domácností se řítí do finanční propasti

Hospodaření některých českých domácností je dlouhodobě jen těžko udržitelné. Ačkoli se majetková a finanční situace za poslední dvě dekády celkově zvedla, je tu i jeden hodně rizikový faktor: v porovnání s výší mezd …

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru