CONOTOXIA se stává partnerem české fotbalové asociace

Jedna z nejrychleji se rozvíjejících evropských značek, Conotoxia, se stala novým partnerem české fotbalové reprezentace. Největší polská soukromá společností se stala oficiálním partnerem týmu v oblasti převodů peněz, plateb, směnných kurzů a forexu.

„Jsme inovativní společnost poskytující širokou škálu finančních služeb ve 30 evropských zemích. Tato dohoda s českou fotbalovou reprezentací je důležitou součástí marketingové kampaně, kterou jsme plánovali pro Českou republiku,“ uvedl Marcin Pioro, majitel společnosti Conotoxia Holding Group.

Conotoxia získala právo používat označení „Oficiální sponzor českého fotbalové reprezentace“. Logo Conotoxia bude součástí marketingové komunikace FAČR. Víceletá dohoda umožňuje společnosti prezentovat svou značku během fotbalových zápasů na LED panelech a na stadionech. Navíc Conotoxia získala právo užívat fotky hráčů národního týmu v globálních marketingových kampaních.

VIDEO AD HERE

„Sledujeme nejdynamičtější značky na mezinárodních trzích. Jsme potěšeni, že se Conotoxia stala oficiální součástí českého národního týmu na řadu let. Doufáme, že tato dohoda pomůže našemu týmu k úspěchu nejen v nadcházejících bitvách Ligy národů, ale také v boji o účast na EURO 2020,“ řekl Martin Malík, předseda FAČR.

Jedná se o další mezinárodní dohodu podepsanou společností Conotoxia. Minulý týden společnost oznámila smlouvu o partnerství s národním týmem a fotbalovou asociací Walesu. Společnost byla také globálním sponzorem loňského UEFA EURO U21. Kromě toho je Conotoxia prvním evropským partnerem basketbalistů Chicago Bulls. V roce 2015 podepsal tým NBA smlouvu se společností na dobu 7 let.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Ze skládek teče kde co, říká šéf inspekce životního prostředí

Rozhovor
Šéf České inspekce životního prostředí Erik Geuss kroutí hlavou nad tím, že v Česku se stále umožňuje skládkovat domovní odpad. V rozhovoru pro portál FAEI.cz také vybízí, aby Češi byli méně lhostejní k tomu, kdo zajíždí s náklaďáky do lesů nebo zapadlých dříve zemědělských areálů. A není-li vaše domácnost či chata napojena na kanalizaci, vyvážíte, abyste neotravovali druhým třeba vodu ve studni?

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru