CONOTOXIA se stává partnerem české fotbalové asociace

Jedna z nejrychleji se rozvíjejících evropských značek, Conotoxia, se stala novým partnerem české fotbalové reprezentace. Největší polská soukromá společností se stala oficiálním partnerem týmu v oblasti převodů peněz, plateb, směnných kurzů a forexu.

„Jsme inovativní společnost poskytující širokou škálu finančních služeb ve 30 evropských zemích. Tato dohoda s českou fotbalovou reprezentací je důležitou součástí marketingové kampaně, kterou jsme plánovali pro Českou republiku,“ uvedl Marcin Pioro, majitel společnosti Conotoxia Holding Group.

Conotoxia získala právo používat označení „Oficiální sponzor českého fotbalové reprezentace“. Logo Conotoxia bude součástí marketingové komunikace FAČR. Víceletá dohoda umožňuje společnosti prezentovat svou značku během fotbalových zápasů na LED panelech a na stadionech. Navíc Conotoxia získala právo užívat fotky hráčů národního týmu v globálních marketingových kampaních.

„Sledujeme nejdynamičtější značky na mezinárodních trzích. Jsme potěšeni, že se Conotoxia stala oficiální součástí českého národního týmu na řadu let. Doufáme, že tato dohoda pomůže našemu týmu k úspěchu nejen v nadcházejících bitvách Ligy národů, ale také v boji o účast na EURO 2020,“ řekl Martin Malík, předseda FAČR.

Jedná se o další mezinárodní dohodu podepsanou společností Conotoxia. Minulý týden společnost oznámila smlouvu o partnerství s národním týmem a fotbalovou asociací Walesu. Společnost byla také globálním sponzorem loňského UEFA EURO U21. Kromě toho je Conotoxia prvním evropským partnerem basketbalistů Chicago Bulls. V roce 2015 podepsal tým NBA smlouvu se společností na dobu 7 let.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Pro více úsměvů podporuje talenty s handicapem

Slavnostním představením talentů vyvrcholil 2. ročník projektu Pro více úsměvů. Jeho cílem je dlouhodobá podpora těch, kteří mají talent, ovšem v jeho naplnění jim brání zdravotní nebo sociální handicap.

Nadace Via učí mladé Dobro-druhy, jak pomáhat druhým

Nadace Via opět otevírá dobročinný program Dobro-druzi. Až 15 týmů dětí a studentů může uspořádat vlastní dobročinnou akci a nadace výtěžek zdvojnásobí 1:1 až do výše 20 000 Kč. Jen minulý rok se v rámci programu vybral víc než 1 milion Kč.

Společnost NG RE mění název na Natland Real Estate

Společnost NG RE ze skupiny Natland bude své další plánované projekty realizovat pod novým názvem Natland Real Estate. V investiční skupině bude nadále zajišťovat developerské projekty, které jsou pro ni jedny z …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru