ČSOB již pošesté bankou roku v České republice

Renomovaný magazín The Banker letos už po devatenácté udělil ceny nejlepším bankám z různých zemí světa. Na základě rozhodnutí poroty, která se skládá z editorů časopisu, generálních ředitelů a manažerů britských společností, byla ČSOB jmenována Bankou roku 2018. Cenu za ČSOB převzal 29. listopadu 2018 její generální ředitel John Hollows, v Londýně.

„Ocenění Banka roku 2018 v České republice dokazuje, že naše práce se vyvíjí správným směrem. Neustále se snažíme zdokonalovat nejen naše služby a produkty, ale zároveň i celkový přístup ke klientovi samotnému. Jsme velmi rádi, že je naše práce vidět a je oceňována i na mezinárodním poli,“ okomentoval výsledky soutěže John Hollows, generální ředitel a předseda představenstva ČSOB.

The Banker vychází už od roku 1926 a je renomovaným zahraničním magazínem zabývajícím se bankovnictvím a světem finančních služeb. The Banker je součástí skupiny Financial Times a na mezinárodním poli je odborníky považován za velmi uznávaný zdroj informací. Každý rok The Banker zveřejňuje žebříček TOP 1000 World Banks, kterého se ČSOB stala již po několikáté součástí.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Milujeme hrady a zámky. Návštěvnost je famózní

Názor
Návštěvníci, ti z tuzemska i ze zahraničí, mají rádi naše hrady a zámky. Historie v nich zhmotněná je jako magnet. Návštěvnost je famózní. Hradní správci, většinou mladší a nadšení lidé, zároveň do středověkých ochozů a věží vnesli marketing. Rozdělí i zříceninu na okruhy, vyšperkují je projekcemi nebo divadlem a pak tam rodina za víkend nechá i tisíce korun.

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru