ČSOB Pojišťovna spouští novou kampaň. Pojištění domácnosti ochrání i vašeho mazlíčka

ČSOB Pojišťovna 1. 10. spouští novou reklamní kampaň na podporu prodeje pojištění domků a domácností Náš domov s podtitulem „Kdo pohlídá ty, kteří hlídají vás“. Tím pokračuje nejen v konceptu „čekáme nečekané“, který klientům prezentuje zejména  benefity, jež by u pojištění ani nečekali, ale svým vizuálním ztvárněním zároveň podporuje komunikační linku skupiny ČSOB Jindra a Jindra. Hlavními tvářemi konceptu jsou herci Marie Doležalová a Marek Taclík. V komunikaci pojišťovny tento manželský pár doplňuje maskot ČSOB Pojišťovny fenka Bára.

Pro aktuální kampaň ČSOB Pojišťovna vybrala benefit, který koresponduje právě se psí  hrdinkou. Jde o ochranu domácích mazlíčků, která je součástí pojištění Náš domov. Klienti běžně nevědí, že jsou mazlíčci pojištěni jako součást domácnosti a pro řadu z nich to může být překvapení. Ochrana mazlíčka znamená, že pokud se v rámci živelné události něco stane klientovu mazlíčkovi, ČSOB Pojišťovna zaplatí např. jeho lékařské ošetření. Zvíře je navíc pojištěno bez limitu.

Kampaň je postavena na televizním spotu, kde si hlavní roli zahrála Maruška Doležalová s fenkou Bárou. Bára je v roli ochránce a stejně jako naše pojišťovna upozorňuje na různá rizika, které jsou spojena s bydlením. Jsou však chvíle, kdy i naše hrdinka Bára potřebuje ochranu. A je dobře, že naše pojišťovna myslí v pojištění domácnosti i na ni.

Klienti, kteří si sjednají pojištění Náš domov v době kampaně, obdrží drobný dárek – cedulku „Tady hlídám já!“ pro umístění na dveře, plot nebo branku.

Informace o kampani

Termín kampaně: 1. 10. – 30. 11. 2018.
Sdělení kampaně: Pojištění domácnosti Náš Domov ochrání i ty, kteří hlídají  vás.
Produktový benefit: Ochrana mazlíčků zdarma.
Použitá média:
TV spoty na stanicích Nova a Prima, OOH, Internetové bannery a POS materiály na prodejních místech.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru