CTP posiluje český tým, Ivana Ficzová je od července novou finanční ředitelkou

Společnost CTP, největší developer v České republice a také nejlepší zaměstnavatel v oblasti realit pro rok 2022, má od července novou finanční ředitelku. Ivana Ficzová, která v roce 2016 získala titul „Talent roku“ v anketě Finanční ředitel roku, bude mít v rámci své nové role na starosti strategické řízení financí CTP v České republice.
Od července je novou finanční ředitelkou CTP Ivana Ficzová. Foto: CTP

Již 15 let Ivana Ficzová působí ve vedoucích finančních pozicích převážně se zaměřením na obor nemovitostí. Do společnosti CTP přichází z oblasti výstavby a správy logistických nemovitostí, kde zastávala mnoho let funkci regionální finanční ředitelky.

V rámci své poslední pozice se podílela na některých z mnoha největších realitních transakcí v České republice. Cenné pracovní zkušenosti získala také v konzultačních a realitních společnostech, ve kterých řídila finanční oddělení.

„Růst a úspěchy CTP jsem sledovala v posledních letech s respektem a zájmem. Vážím si příležitosti připojit se k nejúspěšnějšímu týmu na trhu a doufám, že přispěji k dosažení mnohých ambiciózních cílů této společnosti,“ komentuje svou novou roli Ivana Ficzová.

„Ivana má dlouholeté zkušenosti v rámci finančního řízení a plánování v logistickém sektoru. Jsem rád, že náš tým obohatí další skvělý odborník, který posílí naši dlouholetou strategii být stabilním lídrem na trhu a zároveň přinese čerstvý pohled na finanční řízení CTP. Ivana je navíc sportovní nadšenec stejně jako my, proto pevně věřím, že do našeho týmu skvěle zapadne,“ doplňuje David Chládek, ředitel CTP ČR.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nový byt na hypotéku s úrokem 2,99 %

Nová bankovní rada měla již dvakrát možnost pohnout s úrokovými sazbami, ale nestalo se. Dvoutýdenní repo sazba zůstává na sedmi procentech, banky aktuálně nabízejí hypotéky se sazbou v rozmezí 6 až 7 % včetně …

Sítě 5.5G mohou přijít už v roce 2024

Vzhledem k tempu standardizace 3GPP bude 5.5G komerčně využíváno v roce 2024, předpověděl během akce Global Mobile Broadband Forum 2022 Alex Sinclair, technický ředitel GSMA. Sítě 5.5G budou mít velký význam pro …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Nešťastné a neveselé. Každý desátý Čech nemá peníze na vánoční dárky

Průzkum
Bezmála desetina Čechů letos nebude kupovat žádné vánoční dárky, protože na ně nemají dost peněz. Ukázal to průzkum pro společnost KRUK Česká a Slovenská republika, která se zaměřuje na správu pohledávek finančních ústavů a korporátních zákazníků. Z odpovědí také vyplynulo, že mnozí lidé nakupují dárky s výrazným předstihem. Výsledky průzkumu má redakce FAEI.cz k dispozici.

Vraťte mi moje peníze!

Poradna
Prý je to prakticky vyloučené. Ale vyprávějte to někomu, kdo se splete, přehlídne či překlepne a pošle peníze na …