Cushman & Wakefield získává ocenění Nejlepší agentura kapitálového trhu na ThePrime Real Estate Gala

V letošním prvním ročníku soutěže, jejíž výsledky byly vyhlášeny na galavečeru ThePrime Real Estate Gala, získala realitně-poradenská společnost Cushman & Wakefield ocenění Nejlepší agentura kapitálového trhu a potvrdila tak svou vedoucí pozici na českém transakčním trhu.
V letošním prvním ročníku soutěže ThePrime Real Estate Gala získala realitně-poradenská společnost Cushman & Wakefield ocenění Nejlepší agentura kapitálového trhu. Foto: Cushman & Wakefield

Michal Soták, partner a vedoucí investičního týmu v České republice, Cushman & Wakefield, uvedl: „Ocenění vnímám jako uznání naší odbornosti, zkušeností a kvality poradenských služeb poskytovaných v oblasti nemovitostních transakcí klientům, k nimž patří klíčoví hráči na českém investičním trhu.“

Investiční tým Cushman & Wakefield v České republice loni dosáhl nejvyššího – 38procentního – tržního podílu. Asistoval při deseti transakcích napříč nemovitostními sektory.

Z nejvýznamnějších lze jmenovat prodej 18 retailových projektů společnosti Tesco v regionu střední a východní Evropy včetně tří obchodních center a jednoho retail parku v Česku, akvizici smíšeného projektu Bořislavka Centrum v Praze pro klienta Reico IS ČS nebo prodej industriálního portfolia společnosti CPI.

O ThePrime Real Estate Gala

První ročník galavečera ThePrime Real Estate Gala, v jehož rámci byly výsledky soutěže vyhlášeny, se konal 15. února 2023 v pražském paláci Žofín. Zúčastnilo se ho 350 významných zástupců českého nemovitostního trhu.

Ceny se udělovaly nejlepším realitním projektům roku 2022 v devíti kategoriích a rozhodující roli hrála udržitelnost, principy ESG a podpora komunit. Galavečer také podpořil neziskovou organizaci Rozum a Cit, z. s., která pomáhá opuštěným dětem a jejich pěstounským rodinám.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Proč se zapsat do registru dárců kostní dřeně?

Každoročně onemocní v naší zemi stovky lidí včetně malých dětí leukémií, zhoubnými nádory, či těžkými útlumy krvetvorby a dalšími vážnými nemocemi, které jsou léčitelné pouze transplantací kostní dřeně. Bohužel v …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB