Dagmar Ficová přichází pomoci neziskovce Czechitas

Nezisková organizace Czechitas, která ženám otevírá svět IT, představila portálu Finanční a ekonomické informace (faei.cz) novou tvář. Její stěžejní oddělení Partnership & Fundraising (partnerství a získávání financí – pozn. red.) povede Dagmar Ficová.
Dagmar Ficová věří, že se jí pro vize společnosti Czechitas podaří nadchnout nové podporovatele. Foto: Czechitas

Dagmar Ficová pracovala poslední rok v PKN Orlen (dříve Benzina) jako Head of Sales a svoje zkušenosti z obchodu chce využít pro péči o stávající podporovatele, získání nových partnerů a vyhledávání grantových příležitostí pro neziskovku Czechitas.

Nedílnou součástí práce nové manažerky bude také podpora nadačního fondu Czechitas. Jeho hlavním cílem je podat pomocnou ruku ženám, které se chtějí rekvalifikovat do IT, ale nemohou si finančně dovolit zaplatit již tak zvýhodněné kurzovné.

„Czechitas sleduji už tři roky a dlouhodobě podporuji posílení postavení žen ve společnosti a rovnější podmínky v odměňování i v kariérním postupu. Proto když hledali Head of Partnership & Fundraising, tak jsem neváhala,“ říká nová posila.

Dagmar Ficová vystudovala obchodní akademii a lyceum, později navázala dokončením studijních programů MBA a LL.M. Před PKN Orlen pracovala v Arval BNP Paribas Group. Ve volné čase má ráda adrenalinové sporty – leze po horách v létě i v zimě a ze všeho nejraději provozuje paragliding.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB