Daniel Vagaský usedl do čela společnosti Shell Czech Republic

Novým generálním ředitelem společnosti Shell Czech Republic se počátkem letošního roku stal Daniel Vagaský. V čele společnosti nahradil Pavla Lose.
Novým generálním ředitelem společnosti Shell Czech Republic se počátkem letošního roku stal Daniel Vagaský. Foto: Shell Czech Republic

„Mým úkolem v roli generálního ředitele je vést společnost Shell coby lídra na cestě energetické transformace. Žijeme v době zásadních změn, které přinášejí příležitosti pro inovativní řešení s přímým dopadem na energeticky udržitelnou budoucnost dopravy. Vynasnažíme se, aby Shell v České republice i nadále zůstal volbou číslo jedna pro naše zákazníky a obchodní partnery,“ uvedl nový generální ředitel Daniel Vagaský.

Daniel Vagaský působí ve společnosti Shell od roku 2004, kdy nastoupil do oddělení Business Finance. Nejprve zastával lokální pozice a později se přesunul do regionálního managementu financí oddělení Shell Fleet Solutions pro střední a východní Evropu. Na pozici generálního ředitele Daniel Vagaský vstupuje z role ředitele oddělení Commercial Road Transport pro Českou republiku a Slovensko, kde vede svůj tým na cestě k dekarbonizaci nákladní dopravy.

Současně bude také zastávat post předsedy představenstva společnosti Shell Czech Republic, která v České republice provozuje síť 181 čerpacích stanic. Vedle toho společnost poskytuje také komplexní řešení mobility pro firmy prostřednictvím své divize Shell Fleet Solutions, zásobuje mezinárodní letiště leteckým palivem a prodává motorové oleje korporátním klientům. Shell rovněž prodává zemní plyn komerčním zákazníkům.

„Je pro mě ctí vést společnost, která se může za 30 let svého působení na českém trhu pyšnit tak výbornými výsledky a patřit mezi nejlepší zaměstnavatele. Budu se snažit, aby si Shell nadále udržel přední pozice na trhu, ve vnímání zákazníků a obchodních partnerů a zároveň byl stále atraktivním zaměstnavatelem, který dokáže přitáhnout kvalitní lidi a poskytnout jim výborné pracovní podmínky a zajímavé výzvy,“ zdůraznil Daniel Vagaský.

Společnost Shell děkuje Pavlu Losovi za více než dvě dekády spolupráce a přeje mu vše nejlepší v novém působišti.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

9 způsobů, jak ochránit své úspory před inflací

Každý si říká, jestli je rozumné začít investovat teď v době začínající krize, kdy všechny aktiva klesají. Přitom čekání na lepší chvíli, je to nejhorší, co můžete při investování udělat.

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Michael Žantovský: „Velká hra se bude odehrávat v jihovýchodní Asii“

Rozhovor
Uspořádání po světové a studené válce je pryč. „Myslím si, že je zřejmé, že až, jak doufám, skončí to poslední Putinovo vojenské dobrodružství katastrofou nebo přinejmenším neúspěchem pro Rusko, tak oblast, kde se bude odehrávat to, čemu diplomati říkají velká hra, tak to je přesně oblast Jihovýchodní Asie,“ říká v rozhovoru Michael Žantovský.