Do AK Noerr nastoupil seniorní advokát Matěj Bolek

Pražská pobočka mezinárodní advokátní kanceláře Noerr posílila svůj tým, z advokátní kanceláře CEE Attorneys sem od 1. září 2022 přestoupil advokát Matěj Bolek. Ve své praxi se specializuje zejména na právo nemovitostí, project development, stavební a realitní právo týkající se průmyslových a komerčních areálů a také oblast komerčních pronájmů.
Do AK Noerr nastoupil seniorní advokát Matěj Bolek. Foto: AK Noerr

Jako člen skupiny Real Estate Investment Group (REIG) advokátní kanceláře Noerr bude Matěj Bolek poskytovat poradenství národním i mezinárodním klientům ve všech aspektech práva nemovitostí.

„Rozšiřování týmu je součástí našeho dlouhodobého strategického plánu, zejména pak v oblasti nemovitostního práva. Věřím, že právě odborné znalosti a zkušenosti Matěje Bolka v této oblasti budou velkým přínosem pro naši praxi i všechny naše kolegy a jsme rádi, že ho můžeme v našem týmu přivítat,“ komentuje Barbara Kusak, řídící partnerka mezinárodní advokátní kanceláře Noerr. Matěj Bolek se bude věnovat také poradenství v otázkách obchodních společností, řešení sporů, korporátního práva a M&A.

Matěj Bolek je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy, své zkušenosti nabíral ale také během ročního studia práva na University College Dublin v Irsku. Nemovitostem se věnoval už jako advokátní koncipient v AK Wilsons, kde započal svou profesní kariéru. Zde se během svého více než tříletého působení mimo jiné věnoval i obchodnímu právu, korporátnímu právu, právu duševního vlastnictví či správnímu právu.

Později nastoupil do AK Cerha Hempel, kde se již jako advokát věnoval zejména nemovitostem, M&A a insolvencím. Po téměř tříletém působení přestoupil do AK CEE Attorneys, kde svou specializaci na nemovitostní právo a M&A dále rozvíjel, praxi získával ale i v oblastech korporátního práva, sportovního práva a věnoval se i sporové agendě. Matěj Bolek (34) se ve volném čase věnuje fotbalu, tenisu a své rodině.

Noerr se v České republice zaměřuje zejména na korporátní právo, M&A poradenství, bankovnictví a finance, nemovitostní právo, komplexní sporovou a správní agendu a na pracovní právo. Další expanze a růst by se kromě těchto pro Noerr již tradičních témat měly týkat zejména právního poradenství v oblastech digitálního podnikání, energetiky, compliance a evropských i národních investičních dotací.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Česku chybí práce mladých vzdělaných žen. Jsou na mateřské

Analýza
Na rozdíl od většiny evropských zemí se Česku stále nedaří skloubit kariéru a mateřství. Na trhu pak chybí práce mladých a vzdělaných žen. Ukázala to nová studie think-tanku IDEA při Národohospodářském ústavu Akademie věd ČR, s jejímiž výsledky se redakce FAEI.cz měla možnost seznámit.