Do čela právního oddělení Sberbank byl jmenován Michal Földeš

Na pozici ředitele právního oddělení Sberbank CZ byl jmenován Michal Földeš, Head of Legal. Jde o zkušeného právníka, který ve Sberbank působí od roku 2019. Oddělení legal poskytuje odbornou právní podporu k fungování a činnosti banky.
Do čela právního oddělení Sberbank byl jmenován Michal Földeš. Foto: Sberbank

„Na nové pozici se zaměřím na zefektivnění interních procesů banky, racionalizaci struktury právního oddělení a sladění činností právního oddělení s cíli banky. V rámci vedení právního oddělení bude mou prioritou transparentnost a sdílení informací v týmu a inkluze členů týmu do provozních a rozhodovacích procesů,“ uvádí Michal Földeš, Head of Legal.

Michal pracuje ve Sberbank od roku 2019, kdy zastával pozici interního právníka a týmového koordinátora. Před nástupem do Sberbank pracoval na pozici Head of Leasing Legal Team ve společnosti CTP Invest, s.r.o. Předchozích deset let Michal působil na různých právních pozicích ve veřejném i soukromém sektoru. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. Ve volném čase se věnuje horské turistice, běhu a plavání.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Klíčem úspěchu digitální transformace jsou lidé

Digitální transformace a automatizace se dnes skloňují prakticky ve všech segmentech ekonomiky. Poměrně daleko jsou v tomto směru banky či pojišťovny, ale osmělují se i výrobní firmy, telco nebo utility.

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB