Do čela právního oddělení Sberbank byl jmenován Michal Földeš

Na pozici ředitele právního oddělení Sberbank CZ byl jmenován Michal Földeš, Head of Legal. Jde o zkušeného právníka, který ve Sberbank působí od roku 2019. Oddělení legal poskytuje odbornou právní podporu k fungování a činnosti banky.
Do čela právního oddělení Sberbank byl jmenován Michal Földeš. Foto: Sberbank

„Na nové pozici se zaměřím na zefektivnění interních procesů banky, racionalizaci struktury právního oddělení a sladění činností právního oddělení s cíli banky. V rámci vedení právního oddělení bude mou prioritou transparentnost a sdílení informací v týmu a inkluze členů týmu do provozních a rozhodovacích procesů,“ uvádí Michal Földeš, Head of Legal.

Michal pracuje ve Sberbank od roku 2019, kdy zastával pozici interního právníka a týmového koordinátora. Před nástupem do Sberbank pracoval na pozici Head of Leasing Legal Team ve společnosti CTP Invest, s.r.o. Předchozích deset let Michal působil na různých právních pozicích ve veřejném i soukromém sektoru. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. Ve volném čase se věnuje horské turistice, běhu a plavání.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Vyplatí se kreditní karta a jaké jsou její výhody?

Peníze potřebuje k životu asi každý, o tom není žádných pochyb. Navíc v době, kdy dochází k neustálému zdražování produktů a služeb. Pokud nevystačíte se svým příjmem, popřípadě vás jednou za čas překvapí nečekané …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB