Do Česka přichází světový poskytovatel sdíleného pracovního prostředí Spaces. Prostory zajistila JLL.

Realitní poradenská společnost JLL úspěšně zaplnila administrativní budovu Albatros Business Centre v Praze 1. Téměř 3,500 m2 na Národní třídě obsadí na jaře příštího roku světový coworkingový gigant nizozemského původu Spaces, který se tak stane jediným nájemcem budovy vedle České spořitelny. Otevření první pobočky v České republice svědčí o rostoucím zájmu o tento typ kanceláří.  

„V případě flexibilních prostor hraje nejdůležitější roli lokalita a nabídka služebokolí. Praha 1 představujetomto ohledu logickou volbu a s otevřením Spaces tak dále posílí své dominantní postavení co do oblíbenosti ze strany těchto operátorů, řekl Martin Stričko, Senior analytik v oddělení výzkumu JLL.

Provozovatelem Spaces, který díky své téměř třicetileté zkušenosti v této oblasti přináší do Prahy v rámci profesionálního coworkingu revoluci, je společnost International Workplace Group (IWG). Česká republika je po Rumunsku a Polsku již třetí zemí v rámci regionu Střední a východní Evropy, kde Spaces otevřelo svou pobočku. Po celém světě přitom dnes provozují již více než 3000 sdílených kancelářských center ve 120 zemích, takže se jedná o největšího světového provozovatele této služby.

Osobně věřím, že se koncept Spaces zařadí mezi ta nejlepší ze všech vznikajících center v srdci Prahy, tak jak tomu je i v ostatních zemích světa. Budova Albatros BC zároveň získala majoritního a stabilního nájemce. Bylo nám potěšením na této transakci spolupracovat,” uvedla Marta Kadlecová, Associate Director v oddělení zastupování nájemců JLL.

Coworkingová centra nacházejí široké využití, přičemž Spaces jsou díky dlouholetým zkušenostem, perfektní lokalitě a hlubokému know-how profesionálním a klidným pracovním prostředím poskytujícím svým klientům pětihvězdičkový servis.

Jsme rádi, že se Praha zařadí k dalším světovým a evropským metropolím, které nabízejí tolik oblíbený coworking koncept všem, kdo hledají kreativní a inspirativní místo pro svou práci.  Spaces není jen trendy design, je to především profesionální pracovní zázemí s vysoce kvalitní úrovní služeb a technologií splňujícíchnejvyšší nároky nadnárodních korporací, které se zde potkávají s lokálními feelancery a start-upy. Je to místo, které dává možnost vzniknout novým nápadům a partnerstvím. Očekávání jsou velká, ale máme atraktivní lokalitu a úspěšný ověřený koncept, takže jsme připraveni první zájemce přivítat již v dubnu 2019,” dodal Karel Pelán, Country Manager IWG pro Česko a Slovensko.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Část domácností se řítí do finanční propasti

Hospodaření některých českých domácností je dlouhodobě jen těžko udržitelné. Ačkoli se majetková a finanční situace za poslední dvě dekády celkově zvedla, je tu i jeden hodně rizikový faktor: v porovnání s výší mezd …

Letos maximálně 362 mrtvých na silnicích? Nereálné

Analýza
Podle dlouhodobé Národní strategie bezpečnosti silničního provozu by letos na českých silnicích mělo zemřít maximálně 362 lidí a těžce zraněných by mělo být 2 222 osob. Tento cíl není příliš reálný. I vzhledem k počtu usmrcených a těžce zraněných v uplynulém roce.

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru