Do České distribuční přichází nový obchodní ředitel, finanční ředitelka a manažer pro marketing a komunikaci

Personálie
Společnost Česká distribuční, která je součástí vydavatelství Vltava Labe Media a která je největším tuzemským distributorem tištěných letáků, prochází změnami ve svém vedení. Novým obchodním ředitelem se na konci letošního října stal Martin Suchánek, který se v oboru pohybuje už od roku 2006, informoval naši redakci mediální zástupce firmy Ondřej Olšanský.
Novým obchodním ředitelem společnosti Česká distribuční se na konci října stal Martin Suchánek. Foto: Česká distribuční

Nově vzniklou pozici manažera pro komunikaci a marketing obsadil Jaroslav Staněk, který ve firmě působí již 13 let, naposledy ve funkci obchodního ředitele. Pozici finanční ředitelky od prosince zaujme Vendula Vasquez, která v minulosti prošla vedoucími rolemi na finančních úsecích několika firem. Personální změny jsou reakcí na rostoucí oblibu tištěných letáků a nové trendy na trhu.

„V poslední době se tištěným letákům daří. Přibývají noví klienti, obnovuje se distribuce, rozšiřují se distribuční lokality a tím se zvýšil i objem doručovaných letáků nebo adresných zásilek. Zvýšení zájmu o letáky je znatelné, nepochybně je ovlivněno také zdražením potravin, které domácnosti vede k častějšímu vyhledávání slev,“ informoval Petr Sikora, ředitel společnosti Česká distribuční.

PSALI JSME:
Novým provozním ředitelem České distribuční je Adam Kotík

Nový obchodní ředitel Martin Suchánek od roku 2006 zastával přední pozice ve společnosti TNT Post ČR a v posledních 12 letech působil ve společnosti Squadro. Suchánek nyní představuje důležitou posilu ve vedení České distribuční, přičemž jeho úkolem bude řídit vztahy s klienty, zejména bude zodpovídat za akvizice nových klientů a za udržování nadstandardních vztahů se těmi stávajícími.

„Na práci v této nové funkci se velice těším a vážím si důvěry, kterou jsem v České distribuční dostal. Za dobu, co se v oboru pohybuji, ušla distribuce dlouhou cestu a překonala mnoho výzev a věřím, že má před sebou ještě dlouhou budoucnost,“ uvedl Suchánek, který na pozici vystřídal dosavadního obchodního ředitele Jaroslava Staňka.

PSALI JSME:
Tomáš Chumchal obchodním ředitelem Mastercard pro Česko a Slovensko

Právě výzvy a změny, kterými trh neadresné distribuce nyní prochází, vedly Českou distribuční k zavedení nové pozice marketingového a komunikačního manažera, kterou nově obsadil Jaroslav Staněk.

Dříve působil v České distribuční kromě vedení obchodu také ve vedení provozu. Nyní bude mít na starosti tvorbu profesionální strategie prezentace značky Česká distribuční, komunikaci této strategie vůči klientům, dodavatelům a externí veřejnosti, včetně komunikace s médii a ostatními stakeholdery.

Ke změně dojde také na pozici finanční ředitelky, kterou od 1. prosince 2023 zaujme Vendula Vasquez. Do České distribuční přichází ze společnosti Tefcold Ostrava, ve které působila jako finanční manažerka. Velkou část své kariéry dříve pracovala jako auditor ve společnosti, kde působila devět let, z toho sedm roků v seniorní manažerské pozici.

PSALI JSME:
Novou obchodní ředitelkou D.A.S. pojišťovny je Lída Krákorová

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Český systém přijímaček tlačil žáky na střední školy, kam nechtěli

Analýza
Dosavadní systém přijímacích zkoušek na střední školy donutil žáky a jejich rodiče k tomu, aby si vybírali takové zařízení, kam se s jistotou dostanou – ovšem bez ohledu na zájem dítěte. Ukázalo to rozsáhlé šetření Národního institutu SYRI a Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a Středočeském kraji, jehož výsledky má redakce FAEI.cz k dispozici.