Do týmu komerčních nemovitostí v Luxentu nastoupila Zuzana Růžičková

Realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties, specializující se na luxusní nemovitosti, přivítala novou posilu. Stala se jí Zuzana Růžičková, která má letité manažerské zkušenosti z oboru komerčních nemovitostí, primárně se zaměřením na lokální a mezinárodní retail. Realitní kancelář o tom informovala v tiskové zprávě.
Zuzana Růžičková mluví anglicky a polsky, ale ovládá také základy ruštiny, němčiny a francouzštiny. Volný čas ráda tráví s rodinou, cestováním, krasobruslením či cvičením pilates a jógy. Foto: Luxent – Exclusive Properties

Růžičková je odbornicí na obchodní centra a optimální využití jejich maloobchodních ploch, ale věnuje se také kancelářím, logistickým halám i rezidenčním objektům. Ve společnosti Luxent – Exclusive Properties se bude soustředit na rozvíjející se portfolio komerčních nemovitostí.

Zuzana Růžičková získala svůj inženýrský titul na Národohospodářské fakultě Vysoké školy ekonomické v Praze. Zkušenosti začala sbírat v Centru pro regionální rozvoj České republiky a také v developerské a investiční společnosti Mayfield Real Estate. Následně pracovala na pozici seniorního konzultanta ve společnosti Cushman & Wakefield, přední světové firmě v oblasti realitních služeb.

Poté až do roku 2022 působila jako zástupce vedoucího oddělení pronájmu ve skupině Unibail-Rodamco-Westfield, jež se specializuje na vlastnictví, rozvoj a správu prémiových maloobchodních aktiv v Evropě a USA.

Vedla zde desetičlenný tým, který se věnoval pronájmům i ve velkých obchodních centrech z portfolia společnosti. Mluví anglicky a polsky, ale ovládá také základy ruštiny, němčiny a francouzštiny. Volný čas ráda tráví s rodinou, cestováním, krasobruslením či cvičením pilates a jógy.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB