EET? Budete překvapeni. Jde to i zdarma a bez starostí

Společnost helloCash představila ojedinělé řešení registračních pokladen, tzv. EET, pro povinné subjekty všech velikostí. Jeho revolučnost spočívá v tom, že jej lze provozovat přes internet nebo jako aplikaci na jakémkoli zařízení – PC, chytrém telefonu nebo tabletu – s libovolným operačním systémem. V základní webové verzi, avšak plně a neomezeně funkční, je aplikace dostupná zcela zdarma.

Do konce března lze zdarma vyzkoušet také placené verze včetně prémiové (střední za 49 Kč/měsíc, prémiová za 149 Kč/měsíc) které nabízí řadu dalších funkcí, jako jsou správa pracovní doby, skladové hospodářství a inventury, automatické denní uzávěrky nebo rozhraní pro čtečky čárových kódů.

Pokladní systém helloCash přináší základní EET řešení zdarma jako jediný na trhu. Je uživatelsky jednoduchý a navržený pro potřeby podnikatelů. Jediný krok, který je k pořízení nutný, je registrace na stránkách helloCash. Nejsnáze dostupná a nejlevnější registrační pokladna, na jejímž vývoji se podíleli i samotní zákazníci, samozřejmě splňuje všechny zákonné požadavky. Systém se již osvědčil v Rakousku, kde získal více než 15 000 zákazníků.

 „Náš systém je k dispozici ihned každému, kdo má připojení k internetu, třeba i mobilní. Uživatelé nemusí utrácet za žádný specializovaný hardware. Využít jej může snadno například i živnostník, který za zákazníky cestuje,“ říká Anna Zálešáková, zakladatelka společnosti helloCash. „Ačkoli nabízíme základní verzi systému zdarma, podnikatelé, kteří zvolí tuto variantu, nemusí mít žádné obavy, že bychom se jim již dále nevěnovali. V prvních měsících poskytuje našim českým zákazníkům zcela zdarma i telefonní podporu.“

 Společnost helloCash nabízí tři verze odstupňované podle funkčního vybavení, přičemž všechny splňují veškeré zákonné požadavky.

Bezpečnost zajišťuje vícenásobná ochrana dat a šifrování při přenosu.

Nechybí pokladní kniha s chronologickým řazením, adresář zákazníků, import a export dat například pro daňového poradce nebo podpora různých způsobů platby.

Pokladnu helloCash si může podnikatel přizpůsobit podle specifik svého oboru. Poskytovatel vedle obecného nastavení nabízí také již hotovou variantu pro gastronomické provozy.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

84 % Čechů má ve své domácnosti auto

Počet aut v Česku stále roste. Podle statistik Ministerstva dopravy u nás jen za minulý rok přibylo 230 tisíc osobních automobilů. Z průzkumu pro úvěrovou společnost PROFI CREDIT vyplývá, že alespoň jeden automobil má ve své domácnosti 84 % Čechů. 30 % z nich financovalo jeho nákup půjčkou.

Nízká nezaměstnanost brzdí rozvoj firem

76 procent českých exportérů vnímá jako bariéru v rozvoji podnikání současnou nízkou nezaměstnanost. Společnosti na tuto situaci reagovaly nebo plánují reagovat cíleným zaměstnáváním cizinců (63 procent) a více jak polovina  firem bude řešit tuto situaci robotizací. 6 procent českých firem některé …

Nejčtenější

Pronajala si chalupu. A s ní i nevraživého souseda

Pronajmout si chalupu na dovolenou je běžná věc. Člověk čeká, že když zaplatí deset patnáct tisíc za měsíc, a v sezóně na žádaném místě za týden třeba i dvojnásobek, tak vše bude v pohodě. Jenže v takové chaloupce …

Pálenka z garáže je svátost, ale ilegální

Česko doslova přetéká ovocem. Zahrádkáři se radují, že bude hodně pálenky. A někteří si ji dělají doma ve sklepě nebo v garáži. Bývá to svátost a chlouba, ale kromě potenciálních zdravotních rizik jde především o …
Rolovat nahoru