EET? Budete překvapeni. Jde to i zdarma a bez starostí

Společnost helloCash představila ojedinělé řešení registračních pokladen, tzv. EET, pro povinné subjekty všech velikostí. Jeho revolučnost spočívá v tom, že jej lze provozovat přes internet nebo jako aplikaci na jakémkoli zařízení – PC, chytrém telefonu nebo tabletu – s libovolným operačním systémem. V základní webové verzi, avšak plně a neomezeně funkční, je aplikace dostupná zcela zdarma.

Do konce března lze zdarma vyzkoušet také placené verze včetně prémiové (střední za 49 Kč/měsíc, prémiová za 149 Kč/měsíc) které nabízí řadu dalších funkcí, jako jsou správa pracovní doby, skladové hospodářství a inventury, automatické denní uzávěrky nebo rozhraní pro čtečky čárových kódů.

Pokladní systém helloCash přináší základní EET řešení zdarma jako jediný na trhu. Je uživatelsky jednoduchý a navržený pro potřeby podnikatelů. Jediný krok, který je k pořízení nutný, je registrace na stránkách helloCash. Nejsnáze dostupná a nejlevnější registrační pokladna, na jejímž vývoji se podíleli i samotní zákazníci, samozřejmě splňuje všechny zákonné požadavky. Systém se již osvědčil v Rakousku, kde získal více než 15 000 zákazníků.

 „Náš systém je k dispozici ihned každému, kdo má připojení k internetu, třeba i mobilní. Uživatelé nemusí utrácet za žádný specializovaný hardware. Využít jej může snadno například i živnostník, který za zákazníky cestuje,“ říká Anna Zálešáková, zakladatelka společnosti helloCash. „Ačkoli nabízíme základní verzi systému zdarma, podnikatelé, kteří zvolí tuto variantu, nemusí mít žádné obavy, že bychom se jim již dále nevěnovali. V prvních měsících poskytuje našim českým zákazníkům zcela zdarma i telefonní podporu.“

 Společnost helloCash nabízí tři verze odstupňované podle funkčního vybavení, přičemž všechny splňují veškeré zákonné požadavky.

Bezpečnost zajišťuje vícenásobná ochrana dat a šifrování při přenosu.

Nechybí pokladní kniha s chronologickým řazením, adresář zákazníků, import a export dat například pro daňového poradce nebo podpora různých způsobů platby.

Pokladnu helloCash si může podnikatel přizpůsobit podle specifik svého oboru. Poskytovatel vedle obecného nastavení nabízí také již hotovou variantu pro gastronomické provozy.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Jak v roce 2019 zredukovat firemní náklady

Ačkoliv se zdá, že podnikání je v ČR rok od roku náročnější, způsobů, jak při něm ušetřit, je pořád dlouhá řada. Často se ale zapomíná na ty nejzákladnější a nejsnazší. Přitom je snižování nákladů v zájmu každého …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Část domácností se řítí do finanční propasti

Hospodaření některých českých domácností je dlouhodobě jen těžko udržitelné. Ačkoli se majetková a finanční situace za poslední dvě dekády celkově zvedla, je tu i jeden hodně rizikový faktor: v porovnání s výší mezd …

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru