Eva Lovětínská se stala partnerkou v Cushman & Wakefield

Eva Lovětínská se stala partnerkou v realitně-poradenské společnosti Cushman & Wakefield a nově také vedoucí pro oblast Office Asset Leasing v týmu pronájmu kancelářských nemovitostí. Redakci FAEI.cz o tom informovala Michaela Šedlbauerová ze společnosti Cushman & Wakefield.
Eva Lovětínská se stala partnerkou v realitně-poradenské společnosti Cushman & Wakefield a nově také vedoucí pro oblast Office Asset Leasing. Foto: Cushman & Wakefield

Eva Lovětínská na trhu komerčních nemovitostí působí přes 20 let, během nichž získala zkušenosti na straně majitelů a developerů i v pozici realitního agenta. Od roku 2017 pracuje ve společnosti Cushman & Wakefield, kde se zaměřuje na zastupování pronajímatelů.

Její specializací je Office Asset Leasing – poradenství, které skrze leasingové a marketingové strategie či doporučení ohledně kapitálových nákladů majitelům maximalizuje hodnotu kancelářských nemovitostí.

V nové roli vedoucí týmu Office Asset Leasing bude Lovětínská ve spolupráci s týmy správy nemovitostí, projektového řízení a developmentu, ESG a investičním týmem dále rozvíjet komplexní poradenství pro klienty z řad majitelů nemovitostí.

Lovětínská vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor Mezinárodní obchod. Získala také magisterský titul v oboru Real Estate na Sheffield Hallam University. Je držitelkou profesní kvalifikace RICS (Royal Institution of Chartered Surveyors). Volný čas ráda tráví s rodinou a přáteli, zajímá se o historii, literaturu a cizí jazyky.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 1
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB