Expobank nabízí běžný účet se sazbou 4,01 procenta

Po Trinity Bank se do čtyřprocentního klubu úrokových sazeb přihlásila i Expobank. Ta se sazbou 4,01 procenta, kterou nabídne od 4. května, je však na českém trhu jediná, která klientům neklade žádná omezení, ani co se výše uložené částky týče, ani co do možnosti okamžitého přístupu k uloženým vkladům.
Do čtyřprocentního klubu úrokových sazeb se nově přihlásila i Expobank. Ilustrační foto: Expobank CZ

Expobank tak živě reaguje na situaci na trhu, protože naposledy zvyšovala sazby na 3,51 procenta před necelým měsícem 11. dubna. Trinity Bank svých 4,08 procenta limituje částkou 400 tisíc korun, Equa bank nabízí úrok čtyři procenta do tří milionů, když klient po dobu jednoho měsíce nesáhne na peníze, J&T Banka láká dokonce na 4 až 4,35 procenta, ale nejnižší možný vklad činí 500 tisíc korun.

Vynecháme-li z boje proti inflaci hodnocení vázaných vkladů, vkladových účtů a dalších účtů se zablokovaným výběrem včetně stavebního spoření, zůstává kombinovaný běžný a spořicí účet Expobank nejlepším produktem na trhu. Druhý nejlépe úročený běžný účet nabízí Hello Bank! s tarifem 0,5 procenta.

PSALI JSME:
Trinity opět vynáší trumf – úrok 4,08 procenta!

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Finance

Hypotéku teď neberte, budou levnější

Lidé se teď často ptají, zda si mají na hypotéku pořídit vlastní nemovitost, v níž spatřují pojistku proti tak rapidní inflaci. Hypotéku nyní spíše nebrat. Bude levněji. Podívejme se, co říkají světové dluhopisové …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Michael Žantovský: „Velká hra se bude odehrávat v jihovýchodní Asii“

Rozhovor
Uspořádání po světové a studené válce je pryč. „Myslím si, že je zřejmé, že až, jak doufám, skončí to poslední Putinovo vojenské dobrodružství katastrofou nebo přinejmenším neúspěchem pro Rusko, tak oblast, kde se bude odehrávat to, čemu diplomati říkají velká hra, tak to je přesně oblast Jihovýchodní Asie,“ říká v rozhovoru Michael Žantovský.