FINfest 2024 vypukne 16. 9. 2024 v Praze. V inovovaném pojetí a s nabitým programem

Největší nezávislá konference pro finanční profesionály FINfest 2024 představí 16. 9. 2024 v pražském kongresovém centru hotelu Clarion atraktivní program plný inovací. Návštěvníky čeká množství inspirativních stand-up show, duelů, panelových diskusí, workshopů a dalších inovativně pojatých formátů. Portál faei.cz je letos opět mediálním partnerem akce.
Velká část programu letošního FINfestu se bude věnovat placenému poradenství. Portál faei.cz je letos opět mediálním partnerem akce. Ilustrační foto: FINfest

Posun v konceptu konference dokládá i nový vizuální styl akce. Nové logo symbolizuje zejména komunikaci, networking, výměnu informací a orientaci programu na poradenskou praxi. FINfest 2024 bude třináctou akcí konanou pod touto značkou.

„Networking a informace jsou klíčem k úspěchu. Konference FINfest bude začátkem a zároveň vyvrcholením finančně-poradenské konferenční sezóny v roce 2024. Těší nás, že můžeme naše partnery a profesionály v oboru financí posouvat k novým úspěchům,“ říká Martin Viktora, jednatel a zakladatel webu Poradci-sobě.cz, který je organizátorem celé akce.

Velká část programu FINfest 2024 se bude věnovat placenému poradenství. Konference pokryje všechny klíčové obory poradenství – od investic a pojištění až k financování bydlení a osobnímu rozvoji a marketingu. „Nebojíme se otevřít ani kontroverzní a citlivá témata typu odměňování poradců a nešvarů trhu,“ dodává Viktora.

FINfest 2024 přivítá přes tisíc finančních zprostředkovatelů, na několika pódiích se vystřídají desítky řečníků a ve svých expozicích se představí desítky partnerů akce. Konference nabídne unikátní propojení s webem Poradci-sobě.cz, celá show tedy nekončí jen dnem konference. Ani pro návštěvníky, ani pro partnery konference.

Portál faei.cz je i letos mediálním partnerem FINfestu, již poněkolikáté.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB