Firma Energon Dobříš změnila název, logo a také má nového šéfa

Personálie
V čele společnosti Energon Grid (dříve Energon Dobříš, pozn. red.) nově stojí Luboš Hrstka, který na pozici ředitele střídá dlouholetého šéfa Romana Pechače. Ten z firmy neodchází, nicméně od června se naplno věnuje řízení nového joint venture projektu Grid Design, za kterým stojí společnosti ČEZ Distribuce a Energon Grid.
V čele společnosti Energon Grid (dříve Energon Dobříš, pozn. red.) nově stojí Luboš Hrstka. Foto: Energon Grid

Hrstka působil ve firmě Energon Dobříš od poloviny roku 2021 jako prokurista. Od začátku letošního května je v obchodním rejstříku zapsán jako jednatel společnosti. Nový ředitel má za cíl rozvíjet firmu novými směry. Mimo jiné se chce zaměřit i na novou generaci.

„Rád bych přispěl k tomu, aby mladí absolventi objevili kouzlo příležitostí v elektroenergetice. Pracujeme v oboru, který prochází dynamickou změnou a nabízí velmi atraktivní a dobře ohodnocené příležitosti. Tak jako dřív bylo sexy stát se právníkem nebo ekonomem, věřím, že v nadcházejícím období bude sexy pracovat v energetice,“ uvedl Luboš Hrstka.

Společnost Energon Dobříš, která se zaměřuje na výstavbu a údržbu energetických distribučních sítí, změnila svůj název a logo bezmála po čtvrtstoletí své existence. „Změnou názvu i loga dáváme najevo nejen svou specializaci, ale i to, že firma dávno překročila svůj lokální rozměr. Už to zdaleka není podnik, co se zabývá projekty v Dobříši a okolí. Úspěšně působíme v celých Čechách – od severu na jih i od západu na východ,“ vysvětlil ředitel holdingu Energon Fady Al-Kheir.

PSALI JSME:
„O naší energetické soběstačnosti se rozhoduje právě teď,“ říká Pavel Tykač

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Ekonomové: Letos už reálná mzda v Česku začne opět narůstat

Analýza
Reálné mzdy Čechům klesaly také v poslední loňském čtvrtletí. Dokonce mírně více, než se čekalo. Reálná mzda loni se v měsících říjnu až prosinci totiž meziročně snížila o 1,2 procenta. Analytici oslovení agenturou Bloomberg přitom ve střední hodnotě svých odhadů předpokládali propad pouze o 1,1 procenta.