Generali v kampani na autopojištění soutěží o stylové italské dárky

Podzimní kampaň Generali se točí kolem autopojištění. “Vedle kvalitního autopojištění a široké škály asistenčních služeb jsme se rozhodli klientům nabídnout něco navíc – soutěž, v níž mohou získat stylové italské dárky,” říká Zdeněk Mrkva, marketingový manažer pojišťovny Generali.

Do soutěže, jež poběží od začátku listopadu do konce ledna 2018, se mohou zapojit nejenom noví klienti, kteří si sjednají povinné ručení nebo havarijní pojištění, ale také ti stávající s výše zmíněnými autopojištěními. Pro účast v soutěži se stačí zaregistrovat na speciální microsite www.vyhrajtesgenerali.cz, kde se vyplní pouze stručné údaje. Soutěží každá uzavřená  a zaplacená smlouva na motorové vozidlo – tedy nejenom na osobní automobil. Čím více smluv, tím větší šance na úspěch.

Hlavními výhrami přitom jsou designové auto Fiat 500X a trojice ikonických skútrů Vespa Primavera 125. Některé ceny se losují každý týden, kdy své majitele najde vždy osm stylových kávovarů De´Longhi, každý 100. registrovaný účastník pak vyhrává luxusní deštník. “Výběrem cen v líbivém italském designu a jejich barevností se rádi hlásíme k zemi, odkud naše značka pochází,” komentuje Zdeněk Mrkva.

Majitel hlavní ceny pak dostane svůj nový Fiat 500X nejen obutý na zimních kolech, aby mohl hned a bezpečně odjet (s letními koly v kufru), ale také bude mít auto na první rok pojištěné u Generali.

MEDIÁLNÍ PODPORA

Kampaň se během listopadu a prosince v podobě 15vteřinového spotu objeví v síti televizních stanic Prima. Komunikačně kampaň podpoří také 30vteřinový radiový spot v sítích Radiohouse a Radio United. “V mediálním mixu počítáme se sociálními sítěmi a vybranými online médii, kde nasadíme bumpery a další typy spotů i bannerů,” upřesňuje Zdeněk Mrkva.

Kompletní kreativu kampaně připravili Young & Rubicam, nákup médií pro Generali zajišťují agentury OMD, CAN Media a PRIA.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru