Imper CZ a Mediaboard: Na pozici provozního ředitele přichází Miloš Myšička

Miloš Myšička (34) se stal provozním ředitelem (COO) v partnerských společnostech Imper CZ a Mediaboard. Myšička se zaměří primárně na růst společnosti a její mezinárodní expanzi, kterou předznamenal už zářijový rebranding společnosti Monitora Media na Mediaboard. Obě společnosti o tom informovaly redakci formou tiskové zprávy.
Miloš Myšička (34) se stal provozním ředitelem v partnerských společnostech Imper CZ a Mediaboard. Foto: Imper CZ/Mediaboard

Imper CZ dodává komplexní datová řešení pro B2B byznys a marketing, zatímco Mediaboard nabízí all-in-one media intelligence službu zaměřující se na monitoring, analytiku médií a sociálních sítí, spolu s komplexní platformou pro komunikaci s novináři. To, že jde o dynamicky rostoucí firmy, potvrzuje i probíhající zahraniční expanze a změna názvu společnosti Monitora Media na Mediaboard.

Právě jednodušší positioning na zahraničních trzích má být jedním z hlavních úkolů Myšičky, který bude mít prozatím primárně na starosti byznysovou a operativní část firmy se zaměřením na škálování obchodu směrem k zahraniční expanzi a celkovému růstu. Do konce roku bude přebírat odpovědnost za kompletní obchod, marketing, HR a operativní část obou firem.

Miloš Myšička působil sedm let na pozici Head of key account management and regional sales ve společnosti LMC. Zde měl na starosti nebo se spolupodílel na řadě kritických úkolů, jako je tvorba obchodní strategie, zefektivnění svěřených oddělení skrze reorganizaci týmů, zavádění kompetenčních modelů či launchování produktů jako Atmoskop.cz nebo aplikace Práce za rohem.

„Ambice a vize jak Imperu, tak Mediaboardu jsou velké a já mám velké výzvy rád. Zároveň je vidím jako velmi reálné a chci pomoci jejich naplnění. Věřím, že není vůbec otázkou, jestli budeme patřit mezi pět největších světových hráčů, ale spíše jak rychle,“ uvedl Miloš Myšička.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB