Investice odkudkoliv

O rostoucí popularitě investování zlatých cihel jistě není třeba pochybovat. Svědčí o tom kupříkladu narůstající počet subjektů, které se zprostředkování nákupu investičního zlata věnují. Oblibu investování do zlata nakopávají nejen rady odborníků, upozorňujících, že ideální hranice investování do zlata (které si uchová svou stabilní hodnotu i v dobách krize) je zhruba na úrovni deseti procent hodnoty majetku člověka, ale především nestabilita finančních trhů, která se často stává tématem nejen ekonomických médií.

Některé z firem, které zařizují dovoz kvalitního zlata (například švýcarské značky PAMP) v podobě zlatých slitků a zlatých cihel se přitom maximálně snaží vyjít vstříc svým zákazníkům a zjednodušit proces nákupu jak je to jen možné. A to napříč metodami i technologickými platformami.

Například společnost Zlato a.s. nabízí nejen standardní osobní nákup zlata, což je metoda jistě bližší uzavřenějším a více bezpečnostně založeným jedincům, ale také bezpečný e-shop. A jako bonus přikládá nedávno spuštěný první internetový portál o investování do zlata v našich internetových luzích a hájích. Ten na každodenní bázi přináší hned několik článků ze světa financí, trhů, společnosti… a samozřejmě zlata.

Na webu www.zlato.cz si navíc pohodlně počtete nebo nakoupíte i na mobilních zařízeních a tabletech, portál je totiž plně responzivní, takže se přizpůsobuje velikosti displeje návštěvníka. Trend návštěvnosti internetu z mobilních zařízení totiž stále roste – v roce 2018 by podle odborných studií mělo být více přístupů z chytrých telefonů a tabletů než z počítačů. Zpracování internetových stránek v responzivním webovém designu je tak nejen logickou, ale hlavně jedinou adekvátní reakcí.

Portál Zlato.cz tak i v tomto směru ukazuje, že do světa vykračuje správnou nohou.

Sdílet:

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …

Do důchodu v 65 letech. Nebo bude všechno jinak?

Čím jsme starší, tím více vyhlížíme magickou hranici 65 let, kdy budeme moci začít čerpat starobní důchod. Finanční prostředky, které jsme každý měsíc či jednou za rok platili státu, se nám konečně začnou vracet a …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Partneři Portálu

NOOL
Rolovat nahoru