Investiční společnost DT-holding jmenovala do funkce generálního ředitele Jiřího Puršla

Investiční společnost DT-holding a.s., která má ve svém portfoliu společnosti realizující stavební a výrobní projekty (skupina H&Q), firmy poskytující investiční a realitní služby (skupina E&Q), vývojáře a dodavatele specializovaného softwaru pro obchod (NG retail), společnost (KROUŽKY) zabývající se zájmovými a vzdělávacími kroužky a zastřešující základní uměleckou školu a středisko volného času (Flow), a celorepublikový maloobchodní řetězec prodejen s tabákovými výrobky a tiskem (Traficon), oznámila jmenování Ing. Jiřího Puršla generálním ředitelem společnosti.
Investiční společnost DT-holding jmenovala do funkce generálního ředitele Jiřího Puršla. Foto: DT-holding

„Uplynulých 25 let jsem se naplno věnoval budování a každodennímu řízení firmy. Nyní je čas předat výkonné řízení společnosti Jiřímu Puršlovi, který má s řízením firem i holdingů a vedením týmů bohaté zkušenosti. Společně tímto krokem posuneme naši společnost na další úroveň,“ říká zakladatel a majitel společnosti DT-holding Daniel Tomeš, který se nyní bude moci soustředit na nové akvizice a na strategické rozhodování v rámci holdingu.

Jiří Puršl je zkušený profesionál a celoživotní manažer, který přináší bohaté zkušenosti z řízení a vedení firem, zejména v oblasti výroby, obchodu, maloobchodu a služeb. V byznysu působí již 30 let na různých manažerských postech a v samostatném podnikání. Zabývá se především restrukturalizací a řízením firem, tvorbou firemních strategií, zvyšováním výkonnosti a rozvojem lidí.

Před svým nástupem do společnosti DT-holding podnikal v oblastech služeb a působil jako projektový partner v poradenské společnosti M.C.TRITON. Před touto pozicí působil přes 11 let jako generální ředitel společnosti Zedníček, která vyráběla a dodávala chlazené značkové potraviny, zejména uzeniny, sýry a speciality z celé Evropy do zhruba 900 obchodů v ČR, SR a na Ukrajině. Před tím působil na různých manažerských pozicích včetně pozice generálního ředitele ve firmě Procházka, výrobci a prodejci masa, uzenin a lahůdek.

„Jsem velmi rád, že se mohu připojit k české společnosti, kterou za uplynulých 25 let vybudoval Daniel Tomeš. Mojí ambicí a závazkem zároveň je rozvíjet všechny společnosti vlastněné a řízené DT-holdingem, tak aby se staly stabilnější a efektivnější,“ říká ke svému jmenování Jiří Puršl. „Byznys DT-holdingu je zaměřen na několik různých oborů podnikání, jejichž činnosti se vzájemně doplňují, a které se ukázaly být velmi odolné i během pandemie. Naším cílem je na těchto základech dále stavět i s využitím potenciálu schopných kolegů a zvýšit konkurenceschopnost firem v rámci DT-holdingu.“

Jiří Puršl je absolventem Vysoké vojenské školy pozemního vojska ve Vyškově, studijního oboru ekonomika armády na Fakultě technického a týlového zabezpečení. Je ženatý a má dvě děti Moniku a Matyáše. Většinu volného času tráví jako „mechanik“ motokár pro synovo závodění, rád lyžuje, cestuje či sportovně střílí.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

9 způsobů, jak ochránit své úspory před inflací

Každý si říká, jestli je rozumné začít investovat teď v době začínající krize, kdy všechny aktiva klesají. Přitom čekání na lepší chvíli, je to nejhorší, co můžete při investování udělat.

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Michael Žantovský: „Velká hra se bude odehrávat v jihovýchodní Asii“

Rozhovor
Uspořádání po světové a studené válce je pryč. „Myslím si, že je zřejmé, že až, jak doufám, skončí to poslední Putinovo vojenské dobrodružství katastrofou nebo přinejmenším neúspěchem pro Rusko, tak oblast, kde se bude odehrávat to, čemu diplomati říkají velká hra, tak to je přesně oblast Jihovýchodní Asie,“ říká v rozhovoru Michael Žantovský.