Jakub Stanislav povede v CBRE oddělení investic do nemovitostí

Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, jmenovala Jakuba Stanislava (36) do funkce vedoucího oddělení investic do nemovitostí. Stanislav zastřeší tým čtyř seniorních konzultantů, přičemž bude odpovědný za přípravu dlouhodobých strategií i budování a rozvoj vztahů s klienty, informovala firma v tiskové zprávě.
Společnost CBRE jmenovala Jakuba Stanislava do funkce vedoucího oddělení investic do nemovitostí. Foto: CBRE

V rámci svěřených mandátů bude koordinovat nákup a prodej širokého spektra komerčních nemovitostí od kanceláří přes logistické areály a obchodní centra až po hotely, které jsou jeho doménou. Cílem je navázat na silnou reputaci investičního týmu CBRE a nadále rozšiřovat portfolio služeb pro nové i stávající klienty.

Jakub Stanislav působí v CBRE od roku 2018. V rámci investičního oddělení měl dosud na starosti prodej, akvizice, aktivity na kapitálových trzích a poradenství ve střední a východní Evropě převážně v oblasti hotelových a alternativních investičních nemovitostí, na které se specializoval.

Tím se výrazně podílel na budování silného investičního týmu, který je lídrem na trhu v České republice, a současně reputaci hotelové poradenské divize CBRE v regionu CEE (střední a východní Eropa, pozn. aut.). Mezi nejvýznamnější transakce, na nichž se podílel, patří prodej hotelů Barcelo Budapešť a Eurostars Danube Budapest.

Z dalších segmentů realit jde například o prodej portfolia kancelářských budov Zirkon, Apeiron a Corso Karlín či industriálních areálů Logistics Park Nošovice, PraVčela Vysočany a Ostrava Airport Multimodal Park.

Stanislav byl před příchodem do CBRE ředitelem realitního poradenství v Ernst & Young, kde měl na starosti investiční tým pro nemovitosti a pohostinství ve střední Evropě. Předtím pracoval pro společnost Cushman & Wakefield v oddělení Hospitality Group pro region EMEA (Evropa, Střední Východ, Afrika, pozn. aut.), kde se rovněž orientoval na hotelové investice.

Jakub Stanislav získal magisterský titul se zaměřením na realitní investice a finance na Heriot-Watt University ve skotském Edinburghu. Zároveň je členem renomovaného profesního svazu Royal Institution of Chartered Surveyors. Jakub hovoří plynně anglicky a mezi jeho záliby patří golf a cestování.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB