Jan Linzmajer novým obchodním ředitelem Plzeňského Prazdroje pro retail

Personálie
Obchodní vztahy Plzeňského Prazdroje s obchody a obchodními řetězci nově řídí Jan Linzmajer. Bude mít zodpovědnost za celkovou strategii pivovaru v kanálu off trade a za spolupráci s retailovými zákazníky. Redakci FAEI.cz o tom informoval tiskový mluvčí pivovaru Zdeněk Kovář.
S Plzeňským Prazdrojem Jan Linzmajer spojil celý svůj dosavadní profesní život. Do pivovaru nastoupil v roce 2001 hned po absolvování vysokoškolského studia. Foto: Plzeňský Prazdroj

„V nové roli se chci soustředit na další rozvíjení vztahů se zákazníky, udržení pozice nejlépe hodnoceného dodavatele, budovat a dále vylepšovat vnímání pivní kategorie a našich značek v retailu,“ nastínil své priority Jan Linzmajer, nový obchodní ředitel Prazdroje pro obchody a obchodní řetězce.

Do konce roku 2022 zastával tuto funkci Jiří Klabzuba, který od začátku letošního roku nastoupil na pozici obchodního ředitele Prazdroje pro hospody a restaurace.

S Plzeňským Prazdrojem Linzmajer spojil celý svůj dosavadní profesní život. Do pivovaru nastoupil v roce 2001 hned po absolvování vysokoškolského studia. Začínal v oddělení financí, kde pracoval na několika pozicích v České republice a ve Velké Británii.

PSALI JSME:
Novou finanční ředitelkou Plzeňského Prazdroje se stala Karina Přibylová

Po návratu do Česka v roce 2010 se přes business development dostal do oddělení obchodu. Posledních sedm let úspěšně působil na pozici národního manažera pro klíčové zákazníky.

„Nákupní prostředí se snažíme ve spolupráci s retailery dlouhodobě zlepšovat, aby nákupní zážitek lidí v obchodě byl co nejlepší. Aby našli to, co hledají, na místě, kde to očekávají. Společně budujeme atraktivnější pivní vystavení a přehlednější nápojové sekce,“ uvedl Tomáš Mráz, obchodní ředitel Plzeňského Prazdroje.

„Věřím, že Honzovy dlouholeté zkušenosti z off tradu, jeho schopnosti budovat vztahy s našimi partnery i zkušenosti s vedením velkých projektů pomohou dalšímu rozvoji retailového prostředí v Česku,“ dodal.

PSALI JSME:
Novým generálním ředitelem Plzeňského Prazdroje se stal Dragoș Constantinescu

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB