bool(false)

Jaroslav Chylík byl jmenován novým generálním ředitelem Teva Czech Industries

Novým generálním ředitelem opavského výrobního závodu farmaceutické společnosti Teva Czech Industries (TCI) byl jmenován Jaroslav Chylík (44). Do společnosti Teva nastoupil po 14 letech ve firmě Zentiva, kde pracoval na obdobné pozici.

„Do nového působiště jsem se velmi těšil, protože jsem nastupoval do úspěšné firmy, kde se navíc s farmaceutickou výrobou začínalo již před více než 100 lety a která za posledních několik let zažila dynamickou expanzi,“ říká Jaroslav Chylík.

„Opavský závod pro mne představuje absolutní špičku ve farmaceutickém průmyslu na území bývalého Československa,“ pokračuje. „V Tevě v Opavě působí mnoho osobností farmaceutického průmyslu. Jsem velmi potěšen, že jsem se připojil k týmu profesionálů,” dodává Chylík.

Chylík se netají tím, že jej ohromila úroveň investic a podpora mateřské společnosti. Jen za poslední tři roky dosáhly investice do opavského závodu více než 40 milionů USD.

„Pokračujeme také v aktivním náboru nových zaměstnanců a investicích do jejich profesního vývoje. Máme ambiciózní cíle a jsme šťastní, že nám jich pomůže dosáhnout tak zkušený profesionál, jako je Jaroslav,“ komentuje ředitelka komunikace Teva pro střední a východní Evropu Anna Zaluská.

Jaroslav Chylík získal titul inženýra v oboru organická technologie na Slovenské technické univerzitě v Bratislavě. Je ženatý, má dvě děti.

Sdílet:
{{ comments.toggle_text }}

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Brigádníky nenaláká ani 150 korun na hodinu

Firmy už od konce dubna hledají brigádníky na nadcházející letní měsíce. Jenže zájem je malý, klesá. Lidé, kteří mají přece jen o brigády zájem, nedokáží zdaleka pokrýt všechna volná pracovní místa. Podle údajů …
Rolovat nahoru