Jaroslav Gaisler odchází z funkce generálního ředitele skupiny Srovnejto

Skupina Srovnejto, pod kterou spadají značky Srovnejto.cz, ePojisteni.cz nebo například Porovnajto.sk, bude mít nového generálního ředitele. Stávající CEO společnosti Jaroslav Gaisler se rozhodl přijmout novou pracovní výzvu v zahraničí a po téměř dvou letech z  OCP Bauer Media Group odchází. Jeho nástupce společnost oznámí v nejbližších dnech.
Jaroslav Gaisler odchází z funkce generálního ředitele skupiny Srovnejto. Foto: Skupina Srovnejto

„Jsem hrdý na to, že jsem mohl vést tým, který mě podporoval na celé cestě, v dobrých časech i v dobách velkých výzev a příležitostí. To co mě tehdy k nástupu do skupiny Srovnejto přesvědčilo, byla právě vize, kterou Bauer Media Group pro náš český a slovenský trh nastínila a kterou se nám daří plnit. Hodnoty skupiny Srovnejto jsou stále blízké mému srdci. Právě proto pevně věřím, že stávající tým spolu s novým vedením posune skupinu Srovnejto na další úroveň. Všem kolegům ještě jednou děkuji za spolupráci,“ říká Jaroslav Gaisler.

Ve vedení skupiny Srovnejto bude fungovat do poloviny září.

„Když Jaroslav Gaisler nastoupil do skupiny Srovnejto, vrátil se s rodinou do České republiky po 15 letech života v různých asijských zemích. Nyní Jaroslav přijal pozici, kde ho čeká další mezinárodní dobrodružství. Velmi mě jeho odchod mrzí, ale respektuji jeho rozhodnutí využít příležitosti, která se mu naskytla a přeji mu hodně štěstí. Brzy představíme nového CEO,“ uvedl k odchodu českého CEO prezident OCP Bauer Media Group, kam spadá i skupina Srovnejto, Morten Heuing.

Jaroslav Gaisler přišel do skupiny Srovnejto v listopadu roku 2020. Právě pod jeho vedením přešly značky Srovnejto.cz, ePojisteni.cz, Tarifomat, Porovnajto.sk a  Superpoistenie.sk pod skupinu Srovnejto a odstartoval nový systém porovnání finančních produktů s vylepšeným zákaznickým servisem.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB