Jaroslav Zoch je novým skupinovým finančním ředitelem Škoda Group

Personálie
Na pozici skupinového finančního ředitele (Group CFO) Škoda Group nastoupil na začátku března Jaroslav Zoch, který přichází ze skupiny PPF – majoritního akcionáře Škoda Group. Na pozici střídá Libuši Jurečkovou, která do funkce nastoupila před 14 měsíci. Skupina o tom informovala redakci portálu Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz).
Novým skupinovým finančním ředitelem Škoda Group se od března stal Jaroslav Zoch. Foto: Škoda Group

Jaroslav Zoch s mezinárodní investiční skupinou PPF spojil celou svou profesní kariéru. Během více než dvaceti let na různých manažerských pozicích tak získal zkušenosti v oblasti strategického rozhodování, finančního řízení a řízení investic, včetně alokace kapitálu, realizací komplexních transakcí v oblasti fúzí a akvizic v několika ekonomických sektorech.

„Ve financích působím celý svůj profesní život a věřím, že Škodovku dokáži v oblasti financí dále posunout. Výhodou pro mě je určitě to, že v rámci skupiny PPF jsem měl na starosti mimo jiné i tuto společnost,“ okomentoval svůj nástup Jaroslav Zoch.

Zoch je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze a University of Pittsburgh, Katz Graduate School of Business. Jeho profesní cesta zahrnuje významné pozice ve skupině PPF, Generali PPF Holdingu, či České pojišťovně.

PSALI JSME:
Libuše Jurečková se stala od 1. ledna CFO Škoda Group

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Milan Duda povede marketing Bonami

Po více než šesti letech v CZC přechází Milan Duda do Bonami, aby zde převzal roli marketingového ředitele. Jak společnost sdělila redakci Finančních a ekonomických informací (FAEI.cz), k jeho klíčovým kompetencím …

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Rakovina plic zabije 85 procent pacientů, jejich šance se ale zvyšuje

Analýza
Každý rok onemocní v Česku rakovinou plic okolo šesti tisíc lidí, přičemž 85 procent z nich dříve nebo později této chorobě podlehne. I tak se díky rozvoji moderní medicíny vyhlídky pacientů na přežití nebo prodloužení kvalitního života neustále zlepšují. Finanční a ekonomické informace (FAEI.cz) byly u toho, když specialisté některé moderní trendy představovali.