Jaroslav Zoubek ze společnosti M2C jmenován do pozice Country Manager pro ČR

Jaroslav Zoubek, který již patnáctým rokem působí v holdingu M2C a doposud úspěšně rozvíjel divizi obchodních center, byl jmenován do pozice Country Managera pro Českou republiku. K této významné změně v organizační struktuře M2C došlo v rámci zefektivnění jejího fungování.
Jaroslav Zoubek ze společnosti M2C jmenován do pozice Country Manager pro ČR. Foto: M2C

Své dlouholeté zkušenosti sbíral především coby ředitel divize obchodních center v M2C. Zde měl mimo jiné zodpovědnost za provozně ekonomické řízení této části společnosti. Vedl a rozvíjel manažerský tým, staral se o komunikaci s významnými klienty a řídil nové projekty i krizový štáb. Měl pod sebou více než 650 zaměstnanců.

Kariéru Jaroslav Zoubek po ukončení studia na Policejní akademii ČR v roce 2005, kdy nastoupil na pozici regionálního bezpečnostního manažera. Během roku 2007 přešel do role provozního ředitele ABI Special s.r.o., jejíž náplní byla mimo jiné tvorba a implementace provozních a bezpečnostních strategií, ale také HR strategie a HR audit, nábor, školení a vedení zaměstnanců, bezpečnostní analýzy a tvorba obchodních nabídek.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB