Jitka Dvořáková po deseti letech končí v čele CZC

Personálie
Společnost CZC informovala, že se po deseti letech loučí se svou generální ředitelkou Jitkou Dvořákovou, která se rozhodla své aktivní působení v jednom z nejvýznamnějších českých e-shopů s elektronikou ukončit. Na její pozici ji střídá Jean Charreteur, nový generální ředitel Mall Group, jak jsme psali včera.
Pod vedením Jitky Dvořákové se CZC přehouplo do zisku. Foto: CZC

Pod jeho vedením vstupuje CZC do dalšího čtvrtstoletí své existence, zahájené transformací pod skupinu Allegro. CZC se v nové etapě chce i nadále profilovat jako nejlepší český expert na IT a elektroniku a dále rozvíjet svou osobitou komunikaci, díky níž se značka stala pro zákazníky dlouholetým „love brandem“.

Jitka Dvořáková se v e-commerce pohybuje od roku 2010 a do CZC nastoupila jako generální ředitelka v roce 2013.

Přinesla si přitom bohaté manažerské zkušenosti z dlouholetého působení ve vrcholovém managementu společností Panasonic a Philips.

V letech 2019-2021 měla na starost také aktivity Mallu ve Slovinsku a v Chorvatsku. Pod jejím vedením se CZC přehouplo do zisku.

„Je až neuvěřitelné, kam Jitka zvládla CZC během svého působení posunout. Byla skvělým leaderem a dokázala lidi kolem sebe vždy naprosto nadchnout pro věc. I díky tomu se jí podařilo z CZC vybudovat jednu z nejvýraznějších značek v české e-commerce. Jitce moc děkujeme za obrovský kus práce a přejeme mnoho štěstí,“ uvedl Jean Charreteur, nový generální ředitel Mall Group.

Letos CZC završí 25 let své existence na trhu a zároveň zahajuje novou etapu pod křídly polské skupiny Allegro, největšího e-commerce tržiště ve střední Evropě. Z pozice generálního ředitele ji povede Jean Charreteur, který po Dvořákové přebírá odpovědnost za značku a zaměří se především na hlubší propojení expertních týmů se zahraničními protějšky skupiny Allegro.

CZC je z pozice specialisty na počítače a elektroniku v tuzemsku dlouhodobě silnou značkou a pod záštitou největšího středoevropského online tržiště plánuje své postavení na českém trhu nadále posilovat. Díky propojení s Allegrem se otevírá řada nových příležitostí a synergií, ze kterých budou těžit především zákazníci. Pro ty zůstává CZC nadále značkou, která jim je svou filozofií vždy nablízku.

PSALI JSME:
Jean Charretteur novým generálním ředitelem Mall Group

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Dana Drábová: Nejdražší elektřina je ta, kterou si nevyrobíte doma

Rozhovor
„Myslím si, že bychom měli přemýšlet i o tom, že pod rouškou libého cíle snižování skleníkových plynů se také skrývá velmi pragmatická úvaha. Potřebujeme se zbavit závislosti na všech nepřátelských režimech, které spravují země, odkud dovážíme zejména ropu a plyn,“ říká v rozhovoru Dana Drábová, předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.