Kajanková novým partnerem v Dentons

Pražská kancelář Dentons v květnu přivítala do svých řad nového partnera – Moniku Kajankovou. Monika Kajanková přináší do realitní praxe unikátní kombinaci zkušeností. Má výborné znalosti ze zastupování realitních investorů, developerů, pojistitelů a věřitelů.
Monika Kajanková novým partnerem v Dentons. Foto: Dentons

Monika Kajanková se podílela na prodeji obchodních center a zpětném pronájmu hypermarketů Tesco včetně největšího obchodního centra v České republice „OC Letňany“ a dalších nákupních center v Maďarsku.

Na straně kupujícího zastupovala například Macquarie Asset Management při akvizici komplexu kancelářských budov známého jako „Waltrovka“ pro korejský fond nebo pro místní institucionální realitní fondy jako například Reico, které zastupovala při akvizicích aktiv na Slovensku a v České republice.

Kromě toho má rozsáhlé odborné znalosti v oblasti poradenství pro pojistitele poskytující transakční pojištění (resp. pojištění titulu, záruk a specifických rizik, a to zejména v oblasti transakcí s nemovitostmi). Monika Kajanková přichází z Wilsons.

„Těší mne, že jsem se stala partnerem této progresivní firmy. Doufám, že přispěji firmě novými myšlenkami a zároveň pomohu s dalším růstem. Současně velmi pozitivně vnímám mezinárodní prostředí firmy. V budoucnu chci pro své stávající i budoucí klienty zajistit podporu silného zázemí Dentons.“ říká Monika Kajanková.

Managing Partner Petr Zakoucký k oznámení uvedl: „Toto jmenování odráží odhodlání firmy investovat do své budoucnosti tím, že přivede nové talenty s bohatými zkušenosti v oblasti budování klientských vztahů. Monika si tento krok plně zaslouží.“

Jiří Stržínek, který je spoluvedoucím oddělení real estate, dodal: „Monika je skvělou posilou našeho týmu se zázemím a skvělými zkušenostmi, které doplní a posílí náš stávající tým.“

Praxi Real Estate dnes tvoří 24 právníků, z toho sedm partnerů. Tým již 10krát získal titul „Právnická firma roku pro developerské a realitní projekty“ v soutěži právnické firmy roku zastřešované e-pravo. Současně je pravidelně vysoce hodnocena nezávislými zahraničními srovnávacími publikacemi Chambers & Partners a The Legal 500.

Pražský tým je součástí globální skupiny Real Estate společnosti Dentons, největšího týmu právního poradenství v oblasti nemovitostí na světě. Součástí týmu je více než 1 500 právníků ve více než 80 zemích, kteří asistují předním světovým mezinárodním investorům, private equity firmám, developerům a poskytovatelům kapitálu.

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Tiskové zprávy

Mall Group nově povede Jakub Střeštík

Do čela Mallu se posouvá zkušený manažer Jakub Střeštík. Pozice Managing Director se ujímá ze své role Chief Commercial Officer, kterou zastává poslední dva roky. Dosavadní CEO Mall Group Jan Hanuš se rozhodl ve své …

Nejčtenější

Nechcete už pracovat? Začněte počítat…

Už se vám nechce pracovat, protože jste se podle vašeho mínění už napracovali dost? Pak je ta správná chvíle spočítat si, zda máte nárok na starobní důchod, případně předdůchod či předčasný důchod. Pokud ještě ne, …
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

O dovolenou aspoň pět týdnů ročně žádá stále více zaměstnanců

Analýza
I když nejpopulárnějšími zaměstnaneckými benefity zůstávají finanční bonusy či prémie, stále větší oblibu si mezi Čechy získává dovolená pět týdnů i více. Napříč obory ji chce již více než 90 procent pracovníků. Vyplývá to z nového průzkumu personální agentury Grafton Recruitment, který má redakce FAEI.cz k dispozici.