Karel Šulc převzal vedení Swiss Life Select

Personálie
Karel Šulc (58), dlouholetý vrcholný manažer skupiny Swiss Life v České republice, převzal na začátku května vedení společnosti. V čele společnosti vystřídal Karel Šulc Petra Jarůňka, který nejvyšší vedení firmy opustil ze zdravotních důvodů a nyní působí jako poradce generálního ředitele, informovala firma v tiskové zprávě.
Karel Šulc, dlouholetý vrcholný manažer skupiny Swiss Life v České republice, převzal na začátku května vedení společnosti. Foto: Swiss Life Select

V roli generálního ředitele a předsedy představenstva bude Šulcovým klíčovým úkolem pokračovat v digitální transformaci služeb, dokončit rozsáhlé investiční projekty v oblasti informačních systémů a zvyšovat hodnotu značky na českém trhu.

Společnost, která patří mezi dlouhodobé lídry na českém trhu finančního poradenství, chce v budoucnosti více odkazovat na svou příslušnost k silné švýcarské skupině Swiss Life. Ta má 165letou tradici na evropském finančním trhu a aktuálně spravuje aktiva v hodnotě přesahující 240 miliard švýcarských franků.

PSALI JSME:
Petr Jarůněk odchází z pozice generálního ředitele Fincentrum & Swiss Life Select

„Chceme expandovat a chceme se opírat o zkušenosti Swiss Life. Díky finanční síle naší mateřské firmy již nyní masivně investujeme do rozvoje nových digitálních řešení. Odlišovat se chceme i přístupem ke klientům. Chceme být vnímáni v širším kontextu jako správce majetku klientů, který jim poskytuje komplexní služby,“ informoval Šulc.

Karel Šulc, jenž vystudoval technickou kybernetiku na ČVUT v Praze, pracuje ve společnosti Swiss Life Select Česká republika od roku 2008. Od března 2018 byl generálním ředitelem Swiss Life Select Česká republika, po akvizici Fincentra švýcarskou skupinou Swiss Life se stal zástupcem generálního ředitele a místopředsedou představenstva Fincentrum & Swiss Life Select.

PSALI JSME:
Swiss Life dokončila nákup Fincentra

Zavřít reklamu ×

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odesláním vyslovujete souhlas s dokumentem Všeobecné podmínky používání webových stránek

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Další z rubriky Lidé a společnost

Nejčtenější

Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB

Český systém přijímaček tlačil žáky na střední školy, kam nechtěli

Analýza
Dosavadní systém přijímacích zkoušek na střední školy donutil žáky a jejich rodiče k tomu, aby si vybírali takové zařízení, kam se s jistotou dostanou – ovšem bez ohledu na zájem dítěte. Ukázalo to rozsáhlé šetření Národního institutu SYRI a Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a Středočeském kraji, jehož výsledky má redakce FAEI.cz k dispozici.