Karel Šulc převzal vedení Swiss Life Select

Karel Šulc (58), dlouholetý vrcholný manažer skupiny Swiss Life v České republice, převzal na začátku května vedení společnosti. V čele společnosti vystřídal Karel Šulc Petra Jarůňka, který nejvyšší vedení firmy opustil ze zdravotních důvodů a nyní působí jako poradce generálního ředitele, informovala firma v tiskové zprávě.
Karel Šulc, dlouholetý vrcholný manažer skupiny Swiss Life v České republice, převzal na začátku května vedení společnosti. Foto: Swiss Life Select

V roli generálního ředitele a předsedy představenstva bude Šulcovým klíčovým úkolem pokračovat v digitální transformaci služeb, dokončit rozsáhlé investiční projekty v oblasti informačních systémů a zvyšovat hodnotu značky na českém trhu.

Společnost, která patří mezi dlouhodobé lídry na českém trhu finančního poradenství, chce v budoucnosti více odkazovat na svou příslušnost k silné švýcarské skupině Swiss Life. Ta má 165letou tradici na evropském finančním trhu a aktuálně spravuje aktiva v hodnotě přesahující 240 miliard švýcarských franků.

„Chceme expandovat a chceme se opírat o zkušenosti Swiss Life. Díky finanční síle naší mateřské firmy již nyní masivně investujeme do rozvoje nových digitálních řešení. Odlišovat se chceme i přístupem ke klientům. Chceme být vnímáni v širším kontextu jako správce majetku klientů, který jim poskytuje komplexní služby,“ informoval Šulc.

Karel Šulc, jenž vystudoval technickou kybernetiku na ČVUT v Praze, pracuje ve společnosti Swiss Life Select Česká republika od roku 2008. Od března 2018 byl generálním ředitelem Swiss Life Select Česká republika, po akvizici Fincentra švýcarskou skupinou Swiss Life se stal zástupcem generálního ředitele a místopředsedou představenstva Fincentrum & Swiss Life Select.

Zavřít reklamu
Sdílet článek
Diskuse 0
Sdílet článek
Diskuse k tomuto článku je již uzavřena
Kurzovní lístek
Chci nakoupit
Chci nakoupit
Chci prodat
EUR
EUR
USD
GBP
CHF
JPY
DKK
NOK
SEK
CAD
AUD
PLN
HUF
HRK
RUB